איך לפתוח כרטיס באתר הכרויות

פתיחת כרטיס באתר הכרויות – סוף מעשה במחשבה תחילה

מעט מאוד אנשים באמת נהנים מהשהיה באתרי ההיכרויות והאפליקציות, אף על פי כן זאת המדיה הכי זמינה נפוצה וכנראה בעלת הסיכוי הגדול לפגוש את האדם המתאים שאיתו ניתן לייצר את מערכת היחסים שאותה אנחנו מייחלים לעצמנו.

כדי להשתמש נכון בפלטפורמה הזאת כדאי להשקיע זמן ומחשבה אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מתוסכלים שלא נגיד מתייאשים.

שלב ראשון למחוק את הישן :
למחוק את כל הכרטיסים הישנים בכל האתרים . מה שהיה לא עבד אז עדיף להתחיל מהתחלה. מי שניגש למלאכה היום הוא לא האדם שפתח את הכרטיס לעיתים לפני שנים. אני רואה באתרים כרטיסים שנפתחו לפני שנים ולא עודכנו.

שלב השני רשימות:
אני ממליץ לכתוב שלוש רשימות שונות .
רשימה אחת :
על התכונות הרצויות בבן/בת הזוג. אני ממליץ להתמקד בעיקר בתכונות אופי, ערכים ובהתאמה מבחינת גיל, מקום מגורים, מצב משפחתי ואורח חיים*.
אני ממליץ להשאיר את ההתייחסות לעיסוק למראה חיצוני ולדברים כאלה שלרוב קל לדעת אותם וכמעט תמיד לא משקפים את האדם.

* אורח חיים: אם יש דברים שחשובים לי כמו דת, מסורת, כשרות, טבעונות, רוחניות, ספורט מסוים (ריצה, אופניים וכו'), תחביב מסוים (ריקוד, תיאטרון וכו') ועוד. יש לסמן ברשימה רק דברים שהם מבחינת חובה עבורנו, למשל אם אדם טבעוני שיבדוק עם עצמו כמה הוא חייב בן/בת זוג טבעוני וכו'

יש לנסח את כל התכונות בשפה חיובית :
למשל לכתוב "נדיב" ולא לכתוב "לא קמצן" , לכתוב "קליל" ולא לכתוב "לא כבד".
הרבה פעמים אני רואה שאנשים כותבים באתר את כל מה שהם לא רוצים, נחשו מה ? הם תמיד מקבלים את זה בדיוק.

רשימה שניה:
על התכונות הערכים והרקע התרבותי שלי. שוב יש לנסח את כל הדברים בלשון חיובית.

רשימה שלישית:
על הזוגיות שאני רוצה ליצור, מה אני רוצה שיהיו היחסים, מה נעשה יחד ברמה היומית, השבועית, החודשית והשנתית. ילדים, הורות, טיולים, בילויים וכו…

כדאי להקדיש זמן ליצירת הרשימות הללו ולהקריא אותן לחבר/ה טובים כדי שתקבלו משוב על בוחן המציאות שלכם ועל הרלוונטיות של הרשימות לחיים שלכם.

 שלב שלישי לספר את הסיפור:
להפוך את הרשימות לסיפורים שאנשים שקוראים אותם תהיה להם תמונה בראש, קצת כמו תסריט של סצנות מסרט.
רוב האנשים משאירים את הכתוב ברמה של רשימות מכולת ומשפטים ממוחזרים אז אתן דוגמה:

במקום לרשום:
"אני גבר של נתינה ואהבה, אוהב לבשל ולפנק. האישה שאני רוצה חזקה, עצמאית, קרייריסטית , מטופחת, התזונה חשובה לי, חשוב לי שגם האישה תאכל בריא וטוב ואני רוצה לגור בבית עם גינה"
אפשר לכתוב :
"הבוקר שאני מייחל לעצמי כשנתעורר יחד, שאתפנה לשעה קלה להכין עבורך ארוחת בריאות מתובלת בעשבי תיבול מהגינה, בינתיים את מתארגנת ומטפחת את עצמך, נפרדים בנשיקה וחיבוק, בצהריים את שולחת הודעה ששוב כל הצוות שלך מדבר על האוכל ששלחתי לך וליבי מוצף באהבה"

גם לעניין הזה אני ממליץ להקדיש לא מעט זמן, ככל שתעשו את זה יותר מדוייק הסצנות שתתארו יכללו בתוכן את כל הערכים והתכונות ואורח החיים שאתם רוצים כך יענו לכם בני הזוג הכי מתאימים עבורכם.

בסרטון הבא אני משוחח עם הבעלים של אתר הכרויות onlylove ויחד נותנים לכם טיפים מעשיים ליצירת כרטיס איכותי באתר הכרויות


שלב רביעי תמונות :

קודם כל שימו תמונות עדכניות, תמונות מהשנה האחרונה עדיף חצי השנה האחרונה. יודע שיש על זה ויכוחים אז אתן את האני מאמין שלי.
התמונות צריכות לשקף את מי שאתם שלא יהיה פער בין האדם כפי שהוא נראה בתמונות וכפי שהוא נראה במציאות, שוב כדאי לבקש עזרה מחברים.
האם להצטלם במיוחד? כן גם , האם להצטלם בסטודיו? לדעתי לא כי התמונות של הסטודיו הרבה פעמים לא מראות את האדם כפי שהוא.
באופן כללי רצוי להצטלם במרחב שבו מרגישים נוח ונעים, עם עוד חברים/ משפחה בסביבה, בזמן של בילוי חופשה, כשטוב לנו ואנחנו שמחים.
תמונה ראשית : לתמונה ראשית לטעמי יש לבחור תמונת פנים ברורה, תמונה כזאת שמאפשרת לראות את העיניים, בלי משקפיים ובלי משקפי שמש, אני באופן כללי חושב שלא נכון לשים תמונות עם משקפי שמש, מי שמרכיב משקפי ראיה שבכל שאר התמונות יצטלם עם משקפיים.

בחיים אנחנו רואים פנים באופן שממלא את כל שדה הראיה שלנו רק כשאנו ממש קרובים להתנשק, תמונת פנים ברורה, גדולה, שמראה את העיניים יוצרת קרבה ואמון.

לגבי שאר התמונות, תמונה אחת לפחות צריכה להיות תמונת גוף, תמונה שמאפשרת לראות את מבנה הגוף, אם אתם הולכים לפגוש אדם שהולך לפגוש אתכם רצוי כמה שפחות הפתעות. זכרו אתם לא רוצים הרבה אתם רוצים אחד שיתאים לכם ואתם תתאימו לו .
אם יש לכם תחביבים ופעילויות שחשוב לכם להדגיש אז תדאגו שתהיה תמונה אחת שמשקפת כל תחביב או פעילות: חתולים, כלבים, אופניים, טיולים, ריקודים. תדאגו שאתם תהיו נוכחים בתמונה ורצוי מאוד שלא יהיו עוד אנשים בתמונה . לפעמים אנשים שמים תמונות מאירועים שבהם מטשטשים או גוזרים את האחרים. הולכים לחתונה תבקשו מהלם שיצלם אתכם לאתר, מי יודע אולי הוא יכיר לכם .. בכלל הרבו לדבר על זה שאתם מחפשים אבל זה כבר עניין למאמר אחר.

לסיכום תמונת פנים ברורה כתמונה ראשית
שתי תמונות גוף ברורות ועוד תמונות של תחביבים ופעילות, כמובן שכל תמונה בבגדים שונים, ובסביבות שהיתם בהם במיטבכם .
ואחרי שאמרתי את כל זאת אם עדיין אין התקדמות בתחום זאת קריאה לאדם לעשות עבודה פנימית כדי להכשיר עצמו לזוגיות שהוא תמיד רצה , ועל כך אשמח לפרט אפשר לפנות אלי כאן באתר או בטלפון 054-4337382 אייל 

מאמרים נוספים בנושא אימון לזוגיות, מגנוט זוגיות 

איך תשפיע הטכנולוגיה והבלוקצ'יין על עתיד אתרי היכרויות? 

הסבר על תהליך של יצירת זוגיות 

אשר יגורתי בא לי – למה תמיד זה קורה לנו ?

ואם טוב לי לבד ובכל זאת בא לי ? 

גנן של אהבה

× ואטסאפ
דילוג לתוכן