מחירון ייעוץ זוגי – מחירים ועלויות של טיפול, חשוב לקרוא!

עשרות זוגות התחילו את המסע שלהם

מסע לחיים מיטיבים ושמחים בשיחת טלפון אחת איתי. 

התקשרו עכשיו
054-4337382 
לקבלת שיחת מיקוד חינם 

לצפייה  בעדויות  מצולמות והמלצות עלי 

שאלות ותשובות לגבי עלויות

כמה עולה טיפול זוגי?
מחיר של טיפול זוגי מורכב מעלות המפגש כפול מספר המפגשים. ככל שזוג מקדים להגיע ולא נקלע לדינמיקה ארוכת שנים של מריבות מתמשכות המחיר הכולל יהיה נמוך בהרבה. יש מקרים שחמש פגישות יכולות להספיק ויש מקרים שזוגות הגיעו אחרי בגידות ארוכות או אחרי שלא ישנו יחד יותר משנה או עם מריבות ארוכות שנים ואז לפעמים אנחנו צריכים עשרות פגישות. בכל מקרה גם אם זוג יצרוך מפגש טיפול זוגי שבועי כל ימי חייו עלות הטיפול תהיה הרבה פחות מעלות של גירושים והחזקת שני משקי בית מאותה העוגה.
כמה עולה ייעוץ זוגי?

המחיר של ייעוץ זוגי הוא פונקציה של מספר הפגישות שנדרשות. מספר הפגישות הוא פונקציה של מצב הזוג בזמן הגעתם ויכולת של כל אחד מהם לעשות עבודה משך התהליך. יש מקרים שבהם מספר מצומצם של פגישות יספיקו ויש מקרים שנדרשים תהליך ממושך יותר.
הבעיה היא שהחלופה הרבה פעמים היא גירושים ואז העלות הכלכלית של גירושים היא עשרות מונים גדולה מעלות הטיפול.

האם טיפול זוגי זאת הוצאה או השקעה?

טיפול זוגי היא השקעה משתלמת משתי סיבות עיקריות.
ראשית הרבה פעמים טיפול זוגי מונע גירושים אין ספק שגירושים יקרים לפחות פי חמישה מאשר פגישת טיפול זוגי שבועי לכל החיים. ולא צריך לכל החיים.
שנית כאשר יש סערות בבית, כעסים, ביקורת, חוסר באינטימיות גם העבודה נפגעת. כמעט תמיד תופעת לוואי של תהליכי טיפול זוגי היא רווחה כלכלית.

מה המחיר של טיפול זוגי לעומת גירושים?

אי אפשר להשוות בכלל. גירושים תמיד יביאו איתם פגיעה כלכלית ניכרת לבני הזוג לילדים ולתא המשפחתי. מעבר לזה שהתהליך עצמו הרבה פעמים יותר יקר מטיפול זוגי ממושך התוצאה היא פירוק המשפחה לשני בתים, אפשר לשלם כל חודש לחמישה מטפלים זוגיים לפחות בסכום שנדרש כדי להחזיק שני בתים.

כמה עולה טיפול זוגי דרך קופות החולים?

טיפול זוגי דרך קופת חולים כללית או טיפול זוגי דרך מכבי הם אופציות שאולי כדאי לבדוק. הבעיה היא הזמינות ומשך הזמן לקבלת הטיפול. הרבה פעמים כמו שהוסבר עד שתגיעו לטיפול הזוגיות עלולה למות. היתרון של פניה לשוק הפרטי הוא הזמינות המהירות וגם השירות שאתם מקבלים.

עוד קצת מחשבות על מחירי טיפול זוגי – דברים שאספתי עבורכם על עלות של יעוץ זוגי, מצורף מחירון מלא ומעודכן.

מחיר ייעוץ זוגי מחירון של שעות טיפול זוגי הוא רק קצה הקרחון – כנסו לקרוא כל מה שצריך להביא בחשבון וקבלו ייעוץ חינם בטלפון. מחירון מלא בהמשך, אבל אנחנו נוטים להתעלם מהעלות החלופית ואני רוצה לעסוק גם בכך. 

כאשר אתם במירוץ החיים, הימים ארוכים אבל נגמרים מהר, השבוע נראה כמו נצח והסופ”ש לא מספק מנוחה, יש לכם המון תכניות, אבל אתם מספיקים רק מטלות.
לארגן ילדים בבוקר, להספיק למסגרות ולעבודה, לאסוף, לתאם בייביסיטר, חוגים, מקלחות, הסעות, טיפולים, ימי הורים.
כביסה, בישול, קניות, ניקיונות, סידור הבית, תשלומי חשבונות, ועד הכיתה, ועד הבית ומלא ספקים.
כל זה לפני שלקחתם דקה לעצמכם והבעיה בנוסף לכל שהכל יקר ועולה כסף .
אתם שמים לב שהמציאות הזאת שוחקת את הזוגיות, הרבה כעסים או שתיקות, מעט סקס, ותחושת בדידות גדולה.

אתם לא חייבים להיות לבד בזה ויש דרך לצאת ולשנות את המציאות , נכון שלייעוץ זוגי מחירים גבוהים לכאורה אבל גם להישאר לבד במירוץ עולה כסף, זמן, וצלקות נפשיות לכם ולילדים.

כאשר מתחילים לחשוב על תהליך של ייעוץ זוגי מחירים של התהליך עולים באופן אוטומטי למחשבה כגורם מעכב. ואכן למסע של ייעוץ זוגי מחירים ברורים שהם כמובן זמן וכסף אבל ישנם גם מחירים נוספים שהם המאמץ הכרוך בצורך לשתף את המטפל בדרמות הגדולות והקטנות, בסיפורי המשפחה ויש המחיר הכרוך בהשקעה של זמן במשימות שתקבלו מן הסתם מן המטפל.

מה שאנשים שוכחים לחשב הוא העלות החלופית מה המיר של לא לעשות כלום ולהמשיך במצב הקיים. יתרה מזאת כמו עם הרבה דברים מניעה או עצירה של תהליכים הרבה יותר זולה ואפקטיבית כאשר מתחילים בזמן. לצערי רוב הזוגות פונים לייעוץ זוגי רק כאשר אצל מהם לפחות המחיר של להישאר יחד הוא גדול או שווה למחיר של הפרידה, רק אז כאשר כבר צברו כעסים נפגעו ללא הרף פונים לקבל עזרה.

אם כך גם להשהיה של הפניה לייעוץ זוגי מחירים גבוהים למדי שאותם רוב האנשים לא לוקחים בחשבון. ככל שדוחים את הפניה המשאבים הנפשיים של בני הזוג הולכים ומידלדלים, כמעט תמיד הכעסים ישפיעו גם על התפקוד הורי וגם על התפקוד במקום העבודה, כך שבמקום לפתור מריבות, חילוקי דעות, קשיים במיניות, ירידה בתשוקה אנשים מגיעים למפגש הראשון כשהם כבר במשבר חיים עם קשיים בזוגיות, בהורות ובפרנסה גם יחד. כמובן שעכשיו עלות הפתרון הוא גדול בהרבה.

העלות החלופית הנוספת של טיפול זוגי היא עלות הפרידה או גירושין. זה נכון שלפעמים גירושין הם הפתרון הטוב ביותר האפשרי אבל גם להם מחיר נפשי וכלכלי. הפרדת בית אחד לשני בתים וניהול שני משקי בית גם ככה יהיו תמיד יותר יקרים כלכלית מאשר מגורים יחד. גם ההליך עצמו הוא הליך מורכב. העניין הוא שאנשים שמגיעים בזמן משבר לתהליך גירושין נמצאים במצוקה והישרדות מה שלצערי מוביל כמעט תמיד לגירושין יקרים יותר. בנוסף ידוע שככל שמשך ועוצמת הסכסוך גבוהים יותר הפגיעה בילדים גדולה יותר.

לכן גם אם חושבים אולי להיפרד בעתיד או חושבים לשקם את היחסים כאשר חושבים על ייעוץ זוגי מחירים של עשה ואל תעשה צריכים להילקח בחשבון. לא רק הפניה אלא גם השהיית הפניה יש לה מחיר שתמיד גבוה יותר.

שווה לזכור העלות שמשלמים לשעות טיפול היא קצהו של קרחון של מחירים שאנחנו נוטים להתעלם מהם. 

עשרות זוגות התחילו את המסע שלהם
מסע לחיים מיטיבים ושמחים בשיחת טלפון אחת איתי. 

התקשרו עכשיו
054-4337382 
לקבלת שיחת מיקוד חינם 

לצפייה בעדויות מצולמות ועדויות עלי 

סיפורים מהחיים

זוג צעיר עם ילדה

זוג אחרי בגידה

זוג עם אלימות

אם חוויתם בגידה צפו בזה

מחירון טיפול זוגי נכון לחודש אפריל  2019

שיחת מיקוד טלפוני לפני פניה לטיפולחינם
מחיר מחירון שעת ייעוץ זוגי / אימון אישי 350 ₪
מחיר פגישת הכרות שעה וחצי350
מחיר פגישת טיפול זוגי שעה וחצי450 ₪
סדנה לזוגות 1500 ₪
סדרת בת 12  מפגשים להעצמת הזוגיות  2900 ₪
תשלום מתקבלים בברכה בכל אמצעי התשלום מזומן, המחאות, כרטיסי אשראי, העברות בנקאיות והעברות באפליקציות השונות.  
* מחיר כל רבע שעה נוספת – בהסכמה מראש 50 ש”ח  
× ואטסאפ