מחירון ייעוץ זוגי – מחירים ועלויות של טיפול, חשוב לקרוא!

מחיר ייעוץ זוגי מחירון של שעות טיפול זוגי הוא רק קצה הקרחון – כנסו לקרוא כל מה שצריך להביא בחשבון וקבלו ייעוץ חינם בטלפון. מחירון מלא בהמשך, אבל אנחנו נוטים להתעלם מהעלות החלופית ואני רוצה לעסוק גם בכך. בנוסף לרשותכם שיחת ייעוץ ומיקוד חינם.

כאשר אתם במירוץ החיים, הימים ארוכים אבל נגמרים מהר, השבוע נראה כמו נצח והסופ”ש לא מספק מנוחה, יש לכם המון תכניות, אבל אתם מספיקים רק מטלות.
לארגן ילדים בבוקר, להספיק למסגרות ולעבודה, לאסוף, לתאם בייביסיטר, חוגים, מקלחות, הסעות, טיפולים, ימי הורים.
כביסה, בישול, קניות, ניקיונות, סידור הבית, תשלומי חשבונות, ועד הכיתה, ועד הבית ומלא ספקים.
כל זה לפני שלקחתם דקה לעצמכם והבעיה בנוסף לכל שהכל יקר ועולה כסף .
אתם שמים לב שהמציאות הזאת שוחקת את הזוגיות, הרבה כעסים או שתיקות, מעט סקס, ותחושת בדידות גדולה.

אתם לא חייבים להיות לבד בזה ויש דרך לצאת ולשנות את המציאות , נכון שלייעוץ זוגי מחירים גבוהים לכאורה אבל גם להישאר לבד במירוץ עולה כסף, זמן, וצלקות נפשיות לכם ולילדים.

כאשר מתחילים לחשוב על תהליך של ייעוץ זוגי מחירים של התהליך עולים באופן אוטומטי למחשבה כגורם מעכב. ואכן למסע של ייעוץ זוגי מחירים ברורים שהם כמובן זמן וכסף אבל ישנם גם מחירים נוספים שהם המאמץ הכרוך בצורך לשתף את המטפל בדרמות הגדולות והקטנות, בסיפורי המשפחה ויש המחיר הכרוך בהשקעה של זמן במשימות שתקבלו מן הסתם מן המטפל.

מה שאנשים שוכחים לחשב הוא העלות החלופית מה המיר של לא לעשות כלום ולהמשיך במצב הקיים. יתרה מזאת כמו עם הרבה דברים מניעה או עצירה של תהליכים הרבה יותר זולה ואפקטיבית כאשר מתחילים בזמן. לצערי רוב הזוגות פונים לייעוץ זוגי רק כאשר אצל מהם לפחות המחיר של להישאר יחד הוא גדול או שווה למחיר של הפרידה, רק אז כאשר כבר צברו כעסים נפגעו ללא הרף פונים לקבל עזרה.

אם כך גם להשהיה של הפניה לייעוץ זוגי מחירים גבוהים למדי שאותם רוב האנשים לא לוקחים בחשבון. ככל שדוחים את הפניה המשאבים הנפשיים של בני הזוג הולכים ומידלדלים, כמעט תמיד הכעסים ישפיעו גם על התפקוד הורי וגם על התפקוד במקום העבודה, כך שבמקום לפתור מריבות, חילוקי דעות, קשיים במיניות, ירידה בתשוקה אנשים מגיעים למפגש הראשון כשהם כבר במשבר חיים עם קשיים בזוגיות, בהורות ובפרנסה גם יחד. כמובן שעכשיו עלות הפתרון הוא גדול בהרבה.

העלות החלופית הנוספת של טיפול זוגי היא עלות הפרידה או גירושין. זה נכון שלפעמים גירושין הם הפתרון הטוב ביותר האפשרי אבל גם להם מחיר נפשי וכלכלי. הפרדת בית אחד לשני בתים וניהול שני משקי בית גם ככה יהיו תמיד יותר יקרים כלכלית מאשר מגורים יחד. גם ההליך עצמו הוא הליך מורכב. העניין הוא שאנשים שמגיעים בזמן משבר לתהליך גירושין נמצאים במצוקה והישרדות מה שלצערי מוביל כמעט תמיד לגירושין יקרים יותר. בנוסף ידוע שככל שמשך ועוצמת הסכסוך גבוהים יותר הפגיעה בילדים גדולה יותר.

לכן גם אם חושבים אולי להיפרד בעתיד או חושבים לשקם את היחסים כאשר חושבים על ייעוץ זוגי מחירים של עשה ואל תעשה צריכים להילקח בחשבון. לא רק הפניה אלא גם השהיית הפניה יש לה מחיר שתמיד גבוה יותר.

שווה לזכור העלות שמשלמים לשעות טיפול היא קצהו של קרחון של מחירים שאנחנו נוטים להתעלם מהם. 

לקבלת ייעוץ טלפוני חינם התקשרו או השאירו פרטים באתר – כל הפרטים על השירות: 

סיפורים מהחיים

זוג צעיר עם ילדה

זוג אחרי בגידה

זוג עם אלימות

אם חוויתם בגידה צפו בזה

מחירון טיפול זוגי נכון לחודש אפריל  2019

שיחת מיקוד טלפוני לפני פניה לטיפולחינם
מחיר מחירון שעת ייעוץ זוגי / אימון אישי 350 ₪
מחיר פגישת הכרות שעה וחצי350
מחיר פגישת טיפול זוגי שעה וחצי450 ₪
מחיר שעת פגישה בחדרה/ רמת גן/ תל אביב 350 ₪
מחיר בנק שעות 10% הנחה מינימום 10 שעות
ניתן לפרוס לתשלומים על פי יכולת ההחזר
 
תשלום מתקבלים בברכה בכל אמצעי התשלום מזומן, המחאות, כרטיסי אשראי, העברות בנקאיות והעברות באפליקציות השונות. 

 

* מחיר כל רבע שעה נוספת – בהסכמה מראש 50 ש”ח

 

 

× ואטסאפ