מחירון ייעוץ זוגי – מחירים ועלויות של טיפול, חשוב לקרוא!

טיפול זוגי מוצלח עשוי להיות ההשקעה המשתלמת ביותר שתעשו בחייכם.

להלן מידע כללי חשוב על עלות טיפול זוגי

למחירון הטיפול הזוגי שלי>>>

שאלות ותשובות לגבי עלויות

כמה עולה טיפול זוגי?
מחיר של טיפול זוגי מורכב מעלות מפגש כפול מספר המפגשים. ככל שזוג מקדים להגיע לייעוץ זוגי לפני שהוא נקלע לדינמיקה ארוכת שנים של מריבות מתמשכות – המחיר הכולל יהיה יותר נמוך. לעיתים חמש פגישות יכולות להספיק, אך במקרים שבהם זוגות מגיעים לטיפול זוגי אחרי בגידות ארוכות או אחרי שהם לא ישנו יחד יותר משנה בעקבות מריבות מתמשכות – הם זקוקים לעשרות פגישות. בכל מקרה מחיר טיפול זוגי אפקטיבי יהיה נמוך בהרבה מעלות של גירושים והחזקת שני משקי בית.
כמה עולה ייעוץ זוגי?

מחירו של ייעוץ זוגי מושפע ממספר הפגישות הנדרשות. מובן כי כל זוג מגיע במצב אחר לטיפול, ולכל זוג התהליך לוקח זמן שונה.
לכן, יש מקרים שבהם יספיק מספר מצומצם של פגישות, ויש מקרים שבהם נדרש תהליך ממושך יותר.
כאן חשוב להדגיש כי במידה והטיפול הזוגי מוצלח, השיפור באיכות החיים יכול להיות מורגש במהרה – והשלכותיו החיוביות מתבטאות פעמים רבות גם מבחינה כלכלית.
ובכל מקרה: החלופה לייעוץ זוגי היא פעמים רבות גירושים, ואז העלות כמובן גדולה עשרות מונים מעלותו של כל טיפול, גם כזה המתמשך זמן רב.

האם טיפול זוגי זאת הוצאה או השקעה?

טיפול זוגי הוא השקעה משתלמת משתי סיבות עיקריות. ראשית, הרבה פעמים טיפול זוגי מונע גירושים.
שנית, כאשר יש בבית סערות, כעסים, ביקורת וחוסר באינטימיות גם העבודה נפגעת. ברוב המקרים טיפול זוגי או ייעוץ זוגי מביאים לרווחה כלכלית של שני בני הזוג.

מה המחיר של טיפול זוגי לעומת גירושים?

אי אפשר להשוות בכלל. גירושים תמיד יביאו איתם פגיעה כלכלית ניכרת לבני הזוג, לילדים ולתא המשפחתי. מעבר לכך שהתהליך עצמו יקר יותר מטיפול זוגי ממושך, התוצאה היא פירוק המשפחה לשני בתים, דבר שיש לו עלויות כלכליות משמעותיות, מעבר להתמודדויות הרגשיות.

כמה עולה טיפול זוגי דרך קופות החולים?

טיפול זוגי דרך קופות חולים הוא אופציה שכדאי לבדוק, רק צריך לקחת בחשבון את הזמינות המוגבלת של המטפלים ואת משך הזמן הנדרש עד לקבלת הטיפול. לעיתים הזמן הזה הוא יקר ועד שתגיעו לטיפול הזוגיות עלולה למות. היתרון בפנייה לטיפול זוגי שאינו בקופת חולים הוא הזמינות, המהירות וגם השירות שתקבלו.

כמה עולה להתגרש?

עלות של גירושים היא עצומה. מעבר לניהול ההליך עצמו ופירוק המשפחה ההוצאות הגדולות מתחלקות לאורך שנים. עלות כלכלית שכרוכה בהחזקת שני בתים, עלות רגשית לילדים שגוררת הרבה פעמים הוצאות בטיפולים. טיפול זוגי שמונע גירושים יכול להיות ההשקעה הכי טובה עבורכם.

כמה עולה טיפול זוגי און-ליין בזום?

טיפול זוגי מרחוק הוא שונה מטיפול פרונטלי, יש יתרונות ויש חסרונות. המחיר על כל פנים הוא אותו מחיר כי הזמן של המטפל הוא אותו זמן.

כמה עולה טיפול זוגי קצר מועד?

לא בטוח שזה המקרה שלכם אבל בשיטה שבה אני עובד 70 אחוז מהזוגות שפנו אלי השנה סיימו תהליכים בפחות מעשרה מפגשים  ועשו שינוי משמעותי בדינמיקה שלהם.
זאת אומרת שסך הכול עלות התהליך היא פחות מ3500 ₪

 

עלות טיפול זוגי: דברים שכדאי לקחת בחשבון
להשקיע עכשיו בהצלת הזוגיות, כדי לא לאבד הרבה יותר בהמשך

 

כאשר אתם נמצאים במרוץ החיים הימים ארוכים אבל נגמרים מהר. השבוע נראה כמו נצח וסוף השבוע לא מספק מנוחה. יש לכם המון תוכניות אבל אתם מספיקים רק מטלות: כביסה, בישול, קניות, ניקיונות, סידור הבית, תשלומי חשבונות, פגישות ועבודות. כל הדברים מתרחשים בלי הפסקה, לפני שלקחתם רגע לעצמכם. אתם שמים לב שהמציאות הזו שוחקת את הזוגיות, מייצרת הרבה כעסים או שתיקות, מעט סקס ותחושת בדידות גדולה.

יש דרך לשנות את המציאות הזו! בטיפול זוגי תוכלו לקחת פסק זמן ממרוץ החיים ולהבין מה תוכלו לשנות כדי ליצור שגרה שבה מוקדש זמן גם לחברות בין בני הזוג, לאינטימיות, למיניות ולזוגיות מיטיבה. אמנם המחיר של טיפול זוגי הוא גבוה לכאורה, אבל חשוב להבין שלבדידות, לתסכול ולאפשרות של גירושים יש עלויות גבוהות בהרבה: כסף, זמן וצלקות נפשיות לבני הזוג ולילדים.

כאשר מתחילים לחשוב על תהליך של טיפול זוגי המחירים של הטיפול עלולים להוות גורם מעכב. לתהליך של טיפול זוגי אכן יש מחירים. הוא דורש השקעה כספית והשקעת זמן, גם זמן המפגשים עצמם וגם זמן המשימות שמעבר לפגישות, והוא דורש גם את המאמץ הכרוך בשיתוף המטפל בדרמות הגדולות והקטנות, בסיפורי המשפחה וברגשות.

מה שאנשים שוכחים לקחת בחשבון בשיקולים הוא העלות החלופית – מהו המחיר של לא לעשות כלום ולהמשיך במצב הקיים.
מניעה או עצירה של תהליכים הרבה יותר זולה ואפקטיבית כאשר מתחילים בזמן. לצערי רוב הזוגות פונים לטיפול זוגי רק כאשר אצל אחד מהם לפחות המחיר של להישאר יחד הוא גדול מדי או שווה למחיר של הפרידה, או כאשר בני הזוג צברו כעסים מתמשכים ונפגעו ללא הרף.
ככל שתדחו את הפנייה לטיפול זוגי המשאבים הנפשיים עלולים להידלדל. מעבר לכך, הכעסים והמתח משפיעים בדרך כלל על התפקוד ההורי וגם על התפקוד במקום העבודה, כך שבמקום לפתור חילוקי דעות, קשיים במיניות או ירידה בתשוקה אנשים מגיעים הרבה פעמים לטיפול זוגי כשהם כבר במשבר חיים כולל עם קשיים בזוגיות, בהורות ובפרנסה גם יחד. ככל שמשך ועוצמת הסכסוך גבוהים יותר הפגיעה בתחומים אלו גבוהה יותר. במצב זה עלות הטיפול הזוגי גבוהה בהרבה.

העלות החלופית הנוספת לטיפול זוגי היא עלות הפרידה או הגירושים. לעיתים גירושים נראים הפתרון הטוב ביותר האפשרי, אבל צריך לקחת בחשבון שיש להם מחיר נפשי וכלכלי. הפרדת בית אחד לשני בתים וניהול שני משקי בית יהיה תמיד יקר יותר. מעבר לכך, פעמים רבות אנשים מגיעים לתהליך הגירושים במצוקה ומתוך צורך הישרדותי, דבר שמוביל בדרך כלל לגירושים יקרים יותר.

מחירון טיפול זוגי – כצלה

שיחת מיקוד טלפוני לפני פניה לטיפול חינם
מחיר מחירון שעת ייעוץ זוגי / אימון אישי  350 ₪
מחיר פגישת הכרות שעה וחצי 350
מחיר פגישת טיפול זוגי שעה וחצי 450 ₪
סדנה לזוגות 1500 ₪
סדרת בת 12  מפגשים להעצמת הזוגיות  2900 ₪
ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום: מזומן, המחאות, כרטיסי אשראי, העברות בנקאיות והעברות באפליקציות השונות  
* מחיר כל רבע שעה נוספת – בהסכמה מראש 50 ש"ח  

× ואטסאפ
דילוג לתוכן