אם אתם מרגישים כי הגיעה העת לטיפול זוגי, חשוב לדעת שעל מנת למצוא את הטיפול הטוב ביותר יש לשים לב כי אתם בוחרים את איש המקצוע המתאים.

כיום ישנם שלל מטפלים זוגיים, כאשר בכל הנוגע לנושא של טיפול זוגי, המלצות ישנן רבות. אבל  כיצד באמת אפשר למצוא איש מקצוע טוב ומנוסה לפתרון הבעיות בזוגיות? כל הטיפים לבחירה טובה בהמשך.

 

היכנסו כאן  לעוד חוות דעת וסרטונים של ממליצים  

טיפול זוגי הפך פופולארי במיוחד בשנים האחרונות וזאת בשל היכולת של אנשי המקצוע העובדים בתחום להטיב על זוגות מכל סוג.

אייל כצל’ה משתשמש במגוון סוגים של טיפולים כאשר כולל פסיכודרמה, דמיון מודרך, טיפול אישי פרטני, הדרכות סדנאות זוגיות ועוד. אייל יכול לעזור לכם להפוך את הידע למתנהג.

אבל כיצד בוחרים את המטפל בטוב ביותר?

כאשר אתם מחפשים אחר מטפל זוגי במרכז, או בכל מקום חשוב שתשימו לב לכמה וכמה דגשים בבחירה:

המלצות – שימו לב כי אתם מקבלים המלצות אודות המטפל הזוגי. המלצות ניתן לקבל מבני משפחה, מחברים, דרך אתר האינטרנט של המטפל וגם דרך רשתות חברתיות בקבוצות סגורות העוסקות במערכות יחסים וטיפול זוגי.

אינפורמציה – כאשר אתם מחפשים מטפל זוגי שימו לב כי אתם מקבלים אינפורמציה אודות המטפל באתר שלו. כיום אינפורמציה כמו טיפים לזוגיות טובה יותר, הדרכה, סיפורים שונים אודות פתרון משברים ועוד: כולם יעזרו לכם להתחיל את דרככם לקשר מטיב יותר.

השכלה – בבחירת מטפל שימו לב להשכלה שלו. מטפל זוגי טוב הוא כזה אשר יש לו תעודה של מנטור ומורה ליחסים מטעם אוניברסיטה מוכרת, עליו להיות בעל תעודת מגשר, ויש לשים לב כי הוא מומחה לתקשורת מקרבת וכי הוא מאמן זוגיות בכיר ומוסמך.

ניסיון – כאשר אתם מחפשים טיפול זוגי, המלצות חייבות להיות קשורות גם לניסיון של המטפל הזוגי. שימו לב כי הוא מנוסה ועוסק כמה שנים בטיפול מסוג זה, כי הוא מומחה בטיפול במגוון רחב של מערכות יחסים וכי יש תוצאות לטיפול שלו בין אם מדובר בטיפול שנועד לפרידה נכונה יותר לבין אם בטיפול שנועד לשפר את מערכת היחסים.

שירותים – עוד יש לבחור מטפל זוגי שיש לו מגוון שירותים כמו ליווי בתהליכי פרידה, גישור, ליווי זוגות במצבי משבר, הדרכה וטיפול לזוגיות מטיבה, טיפול במצבים של העדר אינטימיות, בבעיות מיניות ועוד.

המלצה למטפל זוגי טוב

אייל כצל’ה הינו אחד המטפלים המומלצים ביותר בארץ, תוך שהוא מלווה מזוגות ומשפחות בשלל מצבים החל ממצבים של משברים כלכלים, משברים במשפחה ואבדן האהבה, מצבים של ריבים בלתי פוסקים ועוד.

אייל כצל’ה מומלץ על ידי שלל זוגות ומטופלים תוך שהוא מאמן זוגי בעל תעודת מנטור ומורה דרך ליחסים, מאמן בכיר ומומחה לתקשורת מקרבת ומיניות.

אז אם אתם מחפשים אחר טיפול זוגי, המלצות על אייל כצל’ה ניתן למצוא בכל מקום ובכל שעה.

צפו באנשים שממליצים ראו את כל ההמלצות 

התקשרו עכשיו 054-4337382 

או השאירו הודעה וקבלו שיחת מיקוד טלפוני חינם. 

קראו כאן על סיפורי מקרה שטיפלתי בהם

קראו כאן מאמרים וכתבות על זוגיות תקשורת מקרבת ויחסים 

 

צור קשר
נווט
ווטסאפ