אני מעניק: שיחת מיקוד לפני פגישת ייעוץ זוגי חינם בטלפון – לכל פונה

לכל המעוניינים לדעת האם זה נכון עבור לפנות לטיפול, שיחת מיקוד ייעוץ זוגי חינם בטלפון

הקורא מוזמן לקרוא בעיון מאמר קצר זה שמסביר על שיחת המיקוד ואת הקישורים לאבחון הזוגיות ויש גם לקראת הסוף קישור למחירון המלא.

הרבה אנשים מתלבטים האם כדאי להם לפנות ליועץ זוגי, ההתלבטות מובנת שכן אין לאנשים מושג איך יועץ זוגי יכול לעזור להם. כמו כן אנשים בתקופתנו אנשים רבים מתמודדים עם הרבה קשיים בחייהם וידוע כי לטיפול זוגי מחירים גבוהים ואני מניח שאם היה אפשר להעניק ייעוץ זוגי חינם כל זוג היה נעזר בשירות. באופן אישי לא שמעתי עדיין על הצעה כזאת אבל לא מלמדים אותנו איך להיות בזוגיות ולכן הרבה זוגות אשר נקלעים לקשיים אפילו קטנים נמנעים מלפנות לבקש עזרה מאיש מקצוע מתחום של טיפול זוגי או ייעוץ זוגי.
כל המחקרים שמודדים את רמות האושר שנערכו בעולם מצביעם על כך שאיכות היחסים שלנו משפיעה על האושר הרבה יותר מכל דבר אחר, בעוד שכסף ועושר (החל מרף מסוים) לא תורמים הרבה לאושר איכות היחסים שלנו כן.


לכן שווה תמיד להשקיע כסף כדי לייצר יחסים טובים אבל איך תדעו שזה הזמן הנכון ואיך תדעו להחליט למי לפנות.

לכן אני מציע לכם להתקשר אלי לשיחת ייעוץ זוגי חינם של כרבע שעה עשרים דקות, בשמחה אשוחח גם עם שני בני הזוג, כדי שאוכל לשאול אתכם כמה שאלות בסיסיות להבין פחות או יותר כמה שניתן מה המצב שלכם, אוכל להמליץ לכם אם אני האדם המתאים, אולי להפנות לקולגה אם אתם מעדיפים אישה, או אם אתם באיזור גיאוגרפי ממש רחוק, או אולי שצריכים אנשי מקצוע מתחום אחר קצת.

אבל יותר מאשר אני אכיר אתכם זאת הזדמנות עבורכם להכיר אותי, לשמוע איך אני מדבר, לקלוט את הקצב, להבין על קצה המזלג איך אני חושב ולדבר ביניכם האם אני מתאים עבורכם.

כמו כן אצלי באתר תמצאו המון המלצות והמון מאמרים בנושאים של ייעוץ זוגי, טיפול זוגי, תוכלו לקרוא תחת הלשונית סיפורים מהקליניקה מקרים שטיפלתי בהם ודרכם להבין יותר איך אני חושב ומה יכול לקרות בטיפול זוגי.

כמו כן במאמר על משולש האהבה תוכלו למלא חינם את השאלון שבודק את איכות היחסים ולתאם איתי שיחה קצרה נוספת שבה אפשר לכם את התוצאות .

אחרי שיחת ייעוץ זוגי חינם טלפונית תוכלו להשתמש בשירותים שלי
בקישור הזה נמצא המחירון עבור ייעוץ זוגי מחירים , המחירון המלא

התקשרו או מלאו עכשיו שם טלפון ואימייל ואחזור אליכם .

אני שומר בקנאות על דיסקרטיות, אני לא מקליט שיחות ועובד עם כל הלב להבאת ריפוי בין המינים וליצירת עוד ועוד זוגות ואנשים מאושרים.
מניח כאן שוב את האתיקה האישית שלי:

שיחת מיקוד לפני טיפול זוגי

× ואטסאפ