אני מעניק שיחת מיקוד לפני פגישת ייעוץ זוגי חינם בטלפון – לכל פונה

לכל המעוניינים לדעת –  האם זה נכון עבורכם לפנות לטיפול, אני מזמין אותכם לקיים איתי שיחה טלפונית למיקוד, לפני ייעוץ זוגי, בחינם!

אנא, קיראו בעיון מאמר קצר זה שמסביר על שיחת המיקוד ואת הקישורים לאבחון הזוגיות ויש גם לקראת הסוף, קישור למחירון המלא.

אפשר גם להתקשר ישר>>> 077-9974545

הרבה אנשים מתלבטים האם כדאי להם לפנות ליועץ זוגי, ההתלבטות מובנת שכן אין לאנשים מושג איך יועץ זוגי יכול לעזור להם. כמו כן בתקופתנו, אנשים רבים מתמודדים עם הרבה קשיים בחייהם וידוע כי לטיפול זוגי מחירים גבוהים ואני מניח שאם היה אפשר להעניק ייעוץ זוגי חינם, כל זוג היה נעזר בשירות. באופן אישי לא שמעתי עדיין על הצעה כזאת אבל לא מלמדים אותנו איך להיות בזוגיות ולכן הרבה זוגות אשר נקלעים לקשיים, אפילו קטנים, נמנעים מלפנות לבקש עזרה מאיש מקצוע מתחום של טיפול זוגי או ייעוץ זוגי.
כל המחקרים שמודדים את רמות האושר שנערכו בעולם, מצביעם על כך שאיכות היחסים שלנו משפיעה על האושר הרבה יותר מכל דבר אחר, בעוד שכסף ועושר (החל מרף מסוים) לא תורמים הרבה לאושר. איכות היחסים שלנו כן!


שווה תמיד להשקיע כסף כדי לייצר יחסים טובים! אבל איך תדעו שזה הזמן הנכון? איך תדעו להחליט למי לפנות?

לכן אני מציע לכם להתקשר אלי לשיחת ייעוץ זוגי חינם של כרבע שעה, בשמחה אשוחח גם עם שני בני הזוג (ביחד או לחוד), כדי שאוכל לשאול אתכם כמה שאלות בסיסיות להבין פחות או יותר מה המצב שלכם, אוכל להמליץ לכם אם אני האדם המתאים, אולי להפנות לקולגה אם אתם מעדיפים אישה, או אם אתם באיזור גיאוגרפי מרוחק, או אולי אתם צריכים אנשי מקצוע בעלי התמחות ספציפית אחרת משלי.

זאת הזדמנות עבורכם להכיר אותי, לשמוע איך אני מדבר, לקלוט את הקצב, להבין על קצה המזלג איך אני חושב ולדבר ביניכם האם אני מתאים עבורכם.

כמו כן אצלי באתר תמצאו המון המלצות והמון מאמרים בנושאים של ייעוץ זוגי, טיפול זוגי, תוכלו לקרוא תחת הלשונית סיפורים מהקליניקה מקרים שטיפלתי בהם ודרכם להבין יותר איך אני חושב ומה יכול לקרות בטיפול זוגי.

כמו כן במאמר על משולש האהבה תוכלו למלא חינם את השאלון שבודק את איכות היחסים ולתאם איתי שיחה קצרה נוספת שבה אפשר לכם את התוצאות.

אחרי שיחת ייעוץ זוגי חינם טלפונית, תוכלו להשתמש בשירותים שלי במידה ותחליטו שאני מתאים עבורכם.
בקישור הזה תמצאו את המחירון עבור ייעוץ זוגי איתי מחירים , המחירון המלא

התקשרו או מלאו עכשיו שם טלפון ואימייל ואחזור אליכם. 077-9974545

אני שומר בקנאות על דיסקרטיות! אני לא מקליט שיחות ועובד עם כל הלב להבאת ריפוי בין המינים וליצירת עוד ועוד זוגות ואנשים מאושרים.
מוזמנים לקרוא את הצהרת האתיקה האישית שלי:

שיחת מיקוד חינם לפני טיפול זוגי - הצהרת אתיקה אייל כצלה

× ואטסאפ
דילוג לתוכן