יעוץ זוגי בתקופה של זוגיות במשבר, מה המחיר? מה הסיכוי להצלחה?

יעוץ זוגי בתקופה של זוגיות במשבר, מה המחיר? מה הסיכוי להצלחה?

כאשר אנשים נקלעים למצב של זוגיות במשבר הם מתחילים לחשוב על פניה לקבל יעוץ זוגי או טיפול זוגי. מיד כאשר ההצעה עולה השאלה היא מה המחיר של ייעוץ זוגי. ואכן כאשר פונים לקבל טיפול זוגי במרכז, יש לכך מחירים. מחיר של יעוץ זוגי תלוי גם באורך הזמן של הטיפול בתדירות המפגשים ובמחויבות של בני הזוג לתהליך. הניסיון מראה שככל שמצב הזוגיות במשבר יותר עמוק, משך התהליך ותדירות הפגישות יהיו גבוהות יותר  וכמובן שגם המחיר עלול לעלות.

למרות זאת אם לא מטפלים במשבר שנוצר בזוגיות רוב הסיכוי שמצב מערכת היחסים רק ילך וידרדר מה שיביא לבסוף לתשלום המחיר הגרוע ביותר. פרידה תמיד האופציה היקרה ביותר מהרבה סיבות:

קודם כל אין ספק שפרידה עולה לא מעט כסף, גם הסכם גירושין הכי פשוט שיושג בהסכמה – דבר שקשה יחסית להשיג בזמן משבר יעלה לא מעט. פניה לעורכי דין תעלה הרבה יותר.

אבל גם מחיר כספי של עורכי דין יקרים שעלול לנסוק לסכומים של עשרות אלפי ₪ ולא פעם חוצה את רף המאה אלף ₪ הוא קטן ביחס למחיר הכלכלי של פירוק בית ומעבר לשני בתים. מדובר כאן בהוצאה של אלפי ₪ רבים בחודש. לאורך עשור מדובר בהגדלת ההוצאה במאות אלפי ₪ ואפילו במיליון ₪ לעשור.

בנוסף אין ספק שהרבה יותר קשה להתגבר על פרידה שמתרחשת בזמן קשה של זוגיות במשבר מאשר התמודדות עם פרידה בליווי של יועץ זוגי מעולה.

לכן כאשר יש משבר בזוגיות הדבר הכי קשה לעשות אבל גם הכי הגיוני ובהרבה פעמים הכי כלכלי זה לפנות לבקש עזרה מאיש מקצוע, מטפל זוגי עם המלצות ועם ניסיון שידע לכוון אתכם לתהליך שהכי מיטיב אתכם.

כדאי לנצל גם את שיחת המיקוד, ייעוץ זוגי חינם בטלפון שאני מעניק כדי לקבל בהירות מה אפשר לעשות, מה האופציות שעומדות בפניכם כשי לצאת מהמצב של משבר בזוגיות וגם אם זה נשמע הזוי לחזור לחיים מלא שמחה ואהבה.

כאן הסבר על שיחת ייעוץ זוגי חינם בטלפון

כאן תמצאו מחירון טיפול זוגי – ייעוץ זוגי מחירים

כאן המלצות

 

טיפול זוגי מריבות

טיפול זוגי הפיכת מריבה לצמיחה

 

× ואטסאפ
דילוג לתוכן