אם אתם נמצאים במערכת יחסים אשר בה ישנם ריבים בלתי פוסקים, אם חילוקי הדעות לא מפסיקים ומשפיעים גם על הילדים שלכם, אם אתם חשים באבדן התשוקה והאהבה, אם נבלעתם לשגרה, וישנן תחושות של בדידות, חוסר אונים, ושלל תחושות קשות בנוגע לבן הזוג –  חשוב שתדעו כי טיפול זוגי במרכז, בדרום, בצפון או בכל חלקי הארץ יכול לסייע לכם מאד!

כיום ישנן שלל מטפלים זוגיים המציעים טיפול זוגי מסוגים שונים כאשר כולם מבטיחים את האושר הנשגב לאחר הטיפול. אבל כיצד באמת מוצאים מטפל זוגי טוב? כמה דגשים לבחירה נכונה בהמשך.

אנשים המתגוררים במרכז מחפשים פעמים רבות מטפל זוגי באזורם כדי שאלה יוכלו לגשת לטיפול בצורה קלה וללא נסיעה ארוכה. אבל כיצד מוצאים משלל מטפלים את המטפל הטוב? להלן כמה דגשים:

השכלה – כאשר אתם בוחרים את המטפל הזוגי שימו לב לרמת השכלתו של המטפל. כיום ישנם מגוון אנשים הטוענים כי הם מטפלים זוגיים אך עדיין אין להם את ההשכלה וההכשרה הדרושה לטיפול אמתי ונכון. מטפל זוגי טוב עליו להיות בעל תעודה של מנטור ומורה ליחסים מטעם אוניברסיטה מוכרת, עליו להיות בעל תעודת מגשר, ויש לשים לב כי הוא מומחה לתקשורת מקרבת וכי הוא מאמן זוגיות בכיר ומוסמך.

ניסיון – בדקו מה הניסיון של המטפל, נסו להבין כמה שנים הוא עוסק בתחום, מדוע הוא בחר לעסוק במקצוע כמו טיפול זוגי במרכז, ובדקו מהו ניסיונו בטיפול בזוגות. שימו לב לפירוט אודותיו ואודות היכולות שלו.

דרכי טיפול – עוד חשוב לשים לב לדרכי הטיפול של המטפל שאתם בוחרים. דרכי טיפול של מטפל זוגי טוב כוללות ליווי במצבים של פרידה, ליווי זוגות במצבי משבר, ליווי ליצירת זוגיות מיטיבה, אימון גברים למיניות מטיבה ועוד. ככל שהמטפל יוכל להקנות לכם יותר שירותים: כך תוכלו להפיק יותר מהטיפול.

מידע – בבחירת מטפל שימו לב כי הוא מקנה לכם מקסימום מידע כבר באתר האינטרנט שלו או בדף הפייסבוק שלו. מידע ומאמרים אודות טיפול זוגי ושלל אינפורמציה וטיפים אודות תפקוד נכון יותר במערכות יחסים: יקנו לכם את ההתחלה של הטיפול תוך קבלת מידע חיוני שישפר את מערכת היחסים שלכם ויסייע לכם להבין מהו טיפול וכיצד מתמודדים במצבים של משבר.

המלצות  – כדי לבחור מטפל טוב יש לשים לב כי אתם מקבלים המלצות אודות המטפל,  בין אם מקרובי משפחה, חברים ואף קבלת המלצות ברשתות החברתיות.

ראו את ההמלצות 

אייל כצל'ה הינו מטפל המקנה טיפול זוגי במרכז והוא יאפשר לכם טיפול מיטיב וכזה שיש בו תוצאות. לאייל תעודה של מנטור ומורה דרך ליחסים מטעם בר אילן והוא מגשר משפחתי מוסמך ומאמן בכיר כמו גם מומחה לתקשורת מקרבת. לפגישת ייעוץ והכוונה עם אייל צרו קשר כבר עכשיו.

טלפון 077-9974545

קראו על שיחת ייעוץ טלפוני חינם 

× ואטסאפ
דילוג לתוכן