ייעוץ זוגי במרכז , שיחת מיקוד חינם בטלפון

מחפשים ייעוץ זוגי במרכז הארץ קבלו שיחת ייעוץ חינם בטלפון

אתם מחפשים ייעוץ זוגי במרכז אבל לא בטוחים שזה הזמן, רוצים להתייעץ קודם בטלפון ללא התחייבות, אייל כצל'ה ידבר אתכם בסבלנות ויענה על שאלותיכם, תוכלו לבדוק האם זה הזמן, האם נכון עבורכם וכיצד ניתן לעזור לכם.

יש הרבה חשש לפני שמרימים טלפון לדבר עם יועץ זוגי, זה אף פעם לא נעים שלא מצליחים להסתדר בכוחות עצמכם, הרי פעם אחת לפחות הבטחתם זה לזו … ועכשיו משהו השתבש ואתם לא באמת אשמים וגם לא באמת מבינים איך זה קרה. איך נעלמה האינטימיות או המחויבות, איך התשוקה חמקמקה מה קורה לכם שגורם לכם לכעוס או להתרחק. למה האדם שכל כך אהבתם מעצבן כל כך. למה דברים שנראו שוליים או אפילו מקסימים פתאום הפכו להיות בלתי נסבלים.
אם אתם חווים דברים כאלה אז כנראה שבחרתם באדם הנכון, באופן פלאי ולא מפתיע אנחנו בוחרים בני זוג בדיוק באופן כזה שעם הזמן יתחילו להפעיל אותנו, יתחילו לעצבן ולהרגיז אותנו או לחליפין לגרום לנו להתרחק או להיות  מתוסכלים. סימן שיש לכם שיעור לעשות.

הבעיה היא שבמצב כזה מאוד קשה עד כדי בלתי אפשרי להשתחרר מהדינמיקה של היחסים מגלגל הקסמים שבו אתם פוגעים ונפגעים יותר כל יום.
ככל שתקדימו לפנות לקבל ייעוץ זוגי כך גם התהליך יהיה קצר יותר, המחיר של הטיפול יהיה זול יותר והריפוי יהיה עמוק יותר.

בואו ללמוד איך לכבד אחד את השני מחדש, מהו כבוד אדם בזוגיות, למה הוא חשוב ולמה קשה כל כך לשמור עליו. בואו לקבל כלים מעשיים שיעזרו לכם ליצור כבוד הדדי כמעט באופן מידי.

בואו ללמוד לייצר שוב אינטימיות וכיצד היא נפגעת ואיך כלים של תקשורת מקרבת יכולים להעצים את האינטימיות .

בואו לדבר על תשוקה ומיניות, מגיע לכם לחגוג את העונג בזוגיות.

בואו ליצור מחדש מחויבות אמיצה וחדש את ההבטחות של תחילת הדרך.

אייל כצל'ה יועץ זוגי טוב  עם הרבה ניסיון ממוקם במקום שקט במרכז הארץ בהוד השרון נגיש מכל מקום, חנייה בחצר, 5 דק הליכה מתחנת האוטובוס .
התקשרו עכשיו 054-4337382

או השאירו הודעה בדף צור קשר

ראו גם

מחירון יעוץ זוגי

דף המלצות

יעוץ זוגי תקשורת מקרבת

 

שיחת מיקוד חינם בטלפון

× ואטסאפ
דילוג לתוכן