אימון לזוגיות, מה עושים כאשר ממש טוב לבד
אימון לזוגיות, מה עושים כאשר ממש טוב לבד

אז מה אם טוב לי לבד ובכל זאת רוצה זוגיות? אימון לזוגיות אחר

את רוב האנשים שמגיעים אלי במטרה למצוא זוגיות יש צורך מאוד גדול לחזק. הנחת העבודה היא שאם יהיה להם טוב עם עצמם הם יפגשו עוד אדם שטוב לו עם עצמו ויחד יצרו זוגיות מיטיבה. את הסימבול לכך אני מביע בלוגו שלי שמתאר שני עצים כל אחד עצמאי בדרכו, בעל שורשים בריאים, גזע בריא ואיתן וצמיחה משלו, יחד עם זאת הם נשענים במידת מה זה על זה, מזינים במידה, וחלק מהצמיחה היא משותפת.

לכן עם רוב האנשים עבודתי היא לתמוך בחיזוק השורשים, הגזע, ולהצמיח אותם כך שיהו מוכנים לפגוש עוד אדם כמוהם.

לפעמים מגיעים אנשים יש לציין בעיקר מגיעות נשים שהן חזקות, עצמאיות ולא צריכות שום חיזוק. נהפוך הוא, יש להן חיים מלאים ומספקים והן אפילו התרגלו וטוב להן להיות לבד.
פרנסה טובה יש, דירה יש, ילדים יש, אם מנישואים או מהפריה או הורות משותפת, חברות רבות יש, משפחה תומכת ולרוב גם מאהב או מאהבים יש להן .
בכל זאת הן פונות בבקשה לייצר זוגיות. הרבה פעמים הן גם מתלוננות שהגברים באתרי הכרויות לא רציניים, ובכן השאלה היא "מי לא רציני ?"

בשלב הראשון אנחנו בודקים ומתייחסים מה הוביל אדם למצב כזה שבו בנה את חיו כפרט בודד ומבררים אם הרצון בזוגיות הוא התניה חברתית או רצון אמיתי שנעור בו כרגע.

כמעט תמיד אנחנו מוצאים פגיעות ישנות של האדם שבעקבות כך הוא קיבל החלט "אני יותר לא נפגע" אין ספק שכל מערכת יחסים מגיעה עם אופציית פגיעה שכן בזוגיות אנחנו הכי פגיעים. לאחר הבירור הזה איוורור והכרה בפצעים הישנים,

אז מה ניתן לעשות עם אדם כזה שמרגיש שלם, אין לנו שום רצון להחליש אותו וכאן אני פונה למודל של "שלם וחצי" , כלומר לאותו אדם שלם מגדלים עוד חצי גברי /נשי שיפוש בעולם "שלם וחצי" אחר.

אז מה יוצקים ב"חצי"?

בחצי יוצקים לב פתוח, הסכמה להיות פגיע, רשות להיות עצוב, כמיהה, געגוע.
יכולות של תקשורת אינטימית, רגשית ומינית .
אצל נשים נפתח תכונות כמו רוך והסכמה להיפתח ולקבל.
אצל גברים את אינסטינקט הצייד, ואת הנתינה .

אילוסטרציה של שלם וחצי…

אימון לזוגיות 

× ואטסאפ
דילוג לתוכן