איך עושים השוואת מחירים של טיפול זוגי
איך עושים השוואת מחירים של טיפול זוגי

איך עושים השוואת מחירים בין מטפלים זוגיים

כשאנחנו רוכשים שירותים כגון טיפול זוגי או ייעוץ זוגי מאוד קשה להשוות מחירים בין נותני השירות השונים. זה נכון שעל פניו נראה שמטפלים בכלל ומטפחים זוגיים בפרט גובים שכר שעה גבוה עבור השירותים שלהם והרבה אנשים בעיקר בארץ נוטים לעשות את החשבון כמה הם מרוויחים. אבל זה לא חשבון נכון, ראשית רוב האנשים לא מודעים באמת להוצאות הרבות, לאינסוף השתלמויות, להדרכות, לדמי ביטוח ודמי ניהול של העסק אבל כל זה לא רלוונטי.

"כמה זה שווה לי ? "

אני חושב שהשאלה העיקרית של אדם בכל רכישה בטח ברכישת שירות היא כמה זה שווה עבורו, על כך ברור שלא קל להשיב ותמיד שווה להסתכל על האלטרנטיבות, שיש להם, כמה יעלה להם לא לפנות לעזרה מקצועית. בקצה הדרך מחכה ההוצאה הכלכלית והנפשית הגדולה מכולן והיא גירושין. לעומת פרידה והפרדת בית אחד לשני משקי בית כל המחיר של טיפול זוגי זניח.

"האם אני מאמין ?"

השאלה השנייה של אנשים שרוצים לעשות השוואת מחירים עבור טיפול זוגי או ייעוץ זוגי צריכה להיות האם הם מאמינים או לפחות אחד מבני הזוג מאמין באותו יועץ זוגי שבעזרת ההנחיה שלו הם יצליחו לשפר את החיים. לכל תהליך טיפולי יש כמה תנאים להצלחתו ורוב התנאים הללו ידועים כבר בהתחלה. זה נכון שעדיך לפנות לקבל עזרה מיועץ זוגי מעולה אבל אם מלכתחילה רמת האמונה בתהליך מאוד נמוכה יהיה קשה מאוד להתקדם.

לכן כדאי לבדוק טוב עם עצמכם האם אתם מאמינים באדם שאתם פונים אליו, כי עתם הנכונות שלכם להתחיל תהליך ולהתמסר יכולה להשפיע לא רק על התוצאות גם על משך התהליך. יש אנשים שיכולים לפתור בעיות של שנים בעזרת עשרה מפגשים של טיפול זוגי ולעומת זאת אחרים אצל אותו יועץ זוגי מעולה נדרשו 30 או יותר מפגשים. חלק מכך אפשר להרגיש גם בשיחת טלפון. עליכם לשאול ולהקשיב טוב למה שהמטפל אומר. למרות שבאופן אני מעולם לא מבטיח תוצאות כי התוצאות בידי המטופלים אני מבטיח להתאמץ ולהעניק את כל הידע שלי, אני מציג המלצות וסיפורי הצלחה ובעיקר שואל שאלות .

לכן הדרך לעשות השוואת מחירים של טיפול זוגי היא לדבר עם יותר ממטפל אחד לשאול שאלות ולשוחח בטלפון ואז להחליט.

קראו גם על שיחת הטלפון שאני מעניק וראו את המחירון המלא בקישורים הבאים: 

שיחת מיקוד יעוץ זוגי חינם בטלפון 

מחירים ומחירון מלא לשירותים שלי

איך בוחרים מטפל שיתאים לכם לתהליך טיפול זוגי

× ואטסאפ
דילוג לתוכן