ייעוץ זוגי המלצות, איך לבחור ואיך להחליט למי לפנות?
ייעוץ זוגי המלצות, איך לבחור ואיך להחליט למי לפנות?

כאשר הזוגיות שלכם מעיקה, כאשר אתם מרגישים שמשהו התקלקל בזוגיות שלכם ועדיין אתם רוצים לתקן אותה המחשבה של לפנות לקבל עזרה כרוכה תמיד בחשש, לפגוש אדם אחר ולהתחיל לפתוח לידו את כל מה שמפריע. לא אחת מדובר בנושאים מאוד אינטימיים שאנחנו לא רגילים לדבר עליהם עם אחרים לפעמים אפילו עם בני הזוג ולפעמים אפילו לא מודים בהם בינינו ובין עצמנו. מדובר על הפחדים שלנו, הפגיעות שלנו, המינות שלנו, התשוקות שלנו, השקרים הקטנים והגדולים ועוד. לכן כאשר אנחנו חושבים על ייעוץ זוגי, המלצות תמיד עוזרות לנו להחליט.

לא כך אחד שעוסק בתהליכי טיפול זוגי מתאים עבורכם ובטח שאני לא מתאים לכל זוג. לכן שכשצריך לבחור ייעוץ זוגי, המלצות זה מעולה וזה בטח לא מספיק. כדאי לכם לברר גם אם האדם שאתם פונים אליכם מתאים עבורכם גם מבחינת האתיקה, מבחינת השפה, מבחינת הסגנון והכלים. יש המון פרמטרים שאפשר לבדוק אבל מה שאני מציע הרבה פעמים לזוגות זה לדבר שיחת הכרות קצרה בטלפון עם יותר מאדם אחד ולהתרשם.

יש זוגות למשל שיעדיפו מטפל גבר, יש שיעדיפו אישה ויש כאלה שזה לא ממש משנה עבורם. יש כאלה שירצו לעסוק במיניות ויש כאלה  שיעדיפו לדבר על חיי אישות ויש שזה לא משנה עבורם. יש כאלה שעוסקים בנושא של מונוגמיה כן או לא ויש שכבר פתחו את היחסים והתנסו בחילופי זוגות וברומנים בהסכמה ויש שעצם השאלה תחריד את עצם קיומם.

יש זוגות שחווה משבר בגידה, משבר כלכלי, משבר אמון, בעיות בהורות, בעיות במיניות, בעיות מול התנהלות כלכלית, מריבות בהקשר למשפחה המורחבת, קריירה, חופש, לבוש ועוד.

למרות שאני יודע להעניק טיפול זוגי בכל המקרים הנ"ל אני חושב שעליכם לבחור מתוך כמה ובאמת לבדוק שבעינכם האשם שבחרתם מתאים עבורכם מבחינת הגישה, המזג, השפה והאתיקה.

בנוסף כאשר בוחרים טיפול זוגי, יש המלצות טובות יש והתאמה , צפה לא אחת עוד שאלה, כמה חשוב שהמטפל יהיה קרוב אליכם.

בעיני למרחק יש חשיבות אבל מאחר ואני מעניק ייעוץ זוגי בהוד השרון בל זאת מגיעים אלי גם מאשדוד, מירושלים, מקיסריה ועוד גיליתי שלנסיעה של כשעה למפגש של ייעוץ זוגי יש גם יתרונות. הנסיעה הופכת להיות חלק משמעותי מתהליך.

לכן למרות שיש באתר בלשונית טיפול זוגי המלצות לא מעט חוות דעת שמתעדכנות מידי פעם אני מציע לכם לקרוא גם בלשונית סיפורים מהקליניקה כמה תיאורי מקרה ובלשונית מאמרים את הגישה שלי לדברים אני ממליץ בחום על פניה טלפונית לשיחת מיקוד קצרה איתי ועם עוד אדם או שניים ואז לבחור.
ויש גם טיפים כיצד לבחור מטפל לטיפול זוגי

השאירו עכשיו פרטים ואחזור אליכם לקבוע שיחת מיקוד קצרה חינם!

× ואטסאפ
דילוג לתוכן