טיפול זוגי בשרון
טיפול זוגי בשרון

מה לבדוק כשמחפשים טיפול זוגי בשרון ורוצים יועץ זוגיות עם המלצות.

עד לפני פחות ממאה שנה הרעיון של טיפול זוגי או ייעוץ זוגי היה נשמע לאנשים הזוי. למרות שזוגיות ויחסים טובים יכולים להיות החוויה הטובה ביותר שיש מה, להעניק לנו שמחת חיים ואושר זאת עלולה להיות גם החוויה הכי מאמללת שיש. עד לא מזמן התרבות קבעה תפקידים ברורים ושיח ברור והיררכי פטריארכלי ברוב התרבויות, היה סדר בבית ובמשפחה הגרעינית, טוב או רע אבל היה סדר שאין בלתו. התפקידים היו ברורים, הדרך בוא אישה פנתה לבעל וההיפך הייתה ברורה, האופן בו ילדים פנו להורים היה מוגדר, היה ברור מי בעל הבית למי מותר לדרוש סקס ולמי אסור לסרב,  אופן היחסים היה מוגדר וידוע.

החיים בעידן החדש בכלל ומאז מלחמת העולם השנייה בפרט שינו את פני החברה לבלי הכר. מה שהיה כבר לא מתאים, ואין כלום חדש מוסכם להחליף אותו.

רוב הסיכויים שזוגות שחושבים לפנות לקבל טיפול זוגי בשרון , לא ראו לא שמעו ולא הכירו בבית מודל של הורים שחיפשו יועץ זוגיות, רוב הסיכויים שהם גם לא מכירים מישהו כזה ואם כן אז בטוח שאף יועץ זוגיות מומלץ לא יסכים לטפל באנשים שהוא מכיר.

אז מה כדאי לבדוק כשמחפשים טיפול זוגי בשרון ?

יחסים מבריאים בעזרת יחסים טובים, אתם רוצים יועץ זוגי מומלץ שיוכל לקבל אתכם, להבין אתכם, ולהיות שם עבורכם.  כשאנשים מגיעים לקבל טיפול זוגי בשרון או בכל הארץ יש להם חווית בדידות. מאחר ומשהו נשבר במרקם העדין של האינטימיות של המחויבות ושל התשוקה נוצרת חוויה של בדידות שכמעט אין את מי לשתף, מישהו שלא שופט, לא מבקר, מישהו שיוכל לראות את הגדולה שלכם.
אתם גם רוצים אדם עם ניסיון ועם המלצות רלוונטיות, נכון שלעיתים קרובות אנשים שמגיעים לתהליך של טיפול זוגי בשרון נרתעים ובצדק מלפרסם את שמם, עדיין יועץ זוגי מומלץ יכול להציג אנשים עם שם ותמונה שממליצים עליו .

הקליניקה שלי בהוד השרון>>

הכי טוב להתקשר לשיחת מיקוד חינם אחריה תוכלו להחליט

לקבלת שיחת ייעוץ זוגי חינם התקשרו

054-4337382

או השאירו הודעה בצור קשר

כמו כן שווה לבדוק מה המחירים, את המחירון המלא  ואת השיקולים הכספיים  תוכלו לראות בקישור

ייעוץ זוגי מחירים

את הממליצים תמצאו בלשונית: טיפול זוגי המלצות

בנוסף :

סרטון רינת הייטנר ממליצה

 

× ואטסאפ
דילוג לתוכן