בגידה בזוגיות מה לעשות כאשר התגלתה בגידה ?

בגידה בזוגיות , זה משבר בזוגיות הכי גדול שיכול להיות.

לא משנה כמה אתם אנשים חזקים, כמה אתם מוצלחים, כמה אתם מרגישים ראויים, אם מצאתם את עצמכם נבגדים, אם גיליתם בגידה בזוגיות זה משבר נוראי. הידיעה שהאמון נפגע במקום הכי אינטימי שיש, פוגעת במיוחד. האדם הנבגד גבר או אישה מוצא את עצמו באינסוף מחשבות חוזרות ונשנות, נבירה בעבר, בפרטים, במה שהיה, במה שלא היה, במה שיכול היה להיות.
כמה שזה ישמע מוזר אם חוויתם בגידה גם הבוגדים והבוגדות, ברגע שהתגלתה בגידה בזוגיות מוצאים את עצמם במצוקה, הרבה פעמים הבגידה הייתה תוצאה של חולשה שאדם נגרר אליה התפתה להיכנס אליה תוך כדי מניפולציות רגשיות שהוא עשה לעצמו. הבוגדים והבוגדות הם הרבה פעמים אנשים שנגררו לסיטואציה והם אחוזים המון רגשי אשם עוד בטרם התגלתה הבגידה וכעת שהם נחשפו גם הם במצוקה.

אם לצערי מצאתם את עצמכם במשבר כזה עקב בגידה בזוגיות ההמלצה שלי היא לייצר מערכת תומכת, למצוא אוזן קשבת ולהחליט שלושה דברים:

החלטה ראשונה:  "למרות הסערה, להתגרש תמיד יש זמן, לא לקבל החלטת בחופזה"
החלטה שנייה:  "לערב איש מקצוע מהר"
החלטה שלישית : "לא למהר לערב את הילדים"

לא חשוב אם כרגע אתם נחושים להיפרד, מבולבלים או נחושים להילחם על היחסים(נדיר) בכל מקרה כדאי לא למהר לפעול.

בכל מקרה אם חוויתם בגידה,  קשה מאוד להמשיך הלאה בחיים מיטיבים ובריאים נפשית  בלי לערב  איש מקצוע. גם אם אתם בטוחים שאתם רוצים לנקום כרגע, גם אם אתם ם  חושבים שאת הזמנות לפרק את מה שלא עובד כבר הרבה זמן, לא משנה כמה מחשבות יש לכם, לא משנה אם נבגדתם או בגדתם, המצב הוא שהתגלתה בגידה בזוגיות והמטרה עכשיו היא לצאת עם מינימום  מחירים נפשיים ואולי גם כלכליים לכם ולילדים.

אז ההמלצה שלי עכשיו זה שתקבלו החלטה לפנות לעזרה מקצועית, כל אחד לחוד או ביחד, כל אחד לאדם אחר או שניכם לאותו אדם.

אם חוויתם בגידה בזוגיות  אני מזמין אתכם למרתון  בן ארבע-חמש  שעות שיכול להתפרס על פני יומיים שלושה שבו אני יושב עם שניכם ועם כל אחד לחוד לתהליך מזורז של אבחון ושיקוף המצב וחשיבה יחד איתי פנינו לאן .
מאחר ואני גם מגשר משפחתי מוסמך אני עורך את המפגשים  באתיקה של גישור, כך שמעבר לכך שכל התהליך בחיסיון, אני יכול להקשיב לכם באופן כזה שרק מה שתסכימו עליו יעבור לצד השני.

למרות שאתם  לא יכולים לראות את עכשיו  בפראפרזה על דבריה של אסתר פרל,:

"כמו שאף אחד לא רוצה לקבל סרטן, הרבה אנשים הפכו את המחלה למתנה,
כך גם עם בגידות אם כבר קרה שהייתה בגידה תראו מה ההזדמנות עבורכם"

אני מזמין אתכם לשיחת מיקוד חינם בטלפון
054-4337382
או השאירו פרטים ואחזור אליכם

 

אסתר פרל הרצאה על בגידות עם כתוביות בעברית

טיפול זוגי  אחרי בגידה סיפור מקרה מורכב

 

מה לעשות בזמן בגידה בזוגיות

ייעוץ זוגי אחרי בגידה

× ואטסאפ
דילוג לתוכן