הכרויות בפייסבוק וברשתות החברתיות
הכרויות בפייסבוק וברשתות החברתיות

הכרויות בפייסבוק זאת אופציה חינמית ולעיתים עדיפה על אתרי הכרויות.

אם אתם לבד ואתרי הכרויות לא באמת עושים לכם את זה, אתם ניסיתם מגוון גדול של אופציות היכרויות וממש לא פוגשים אנשים שמתאימים לכם, אם אתם בחוויה שאתם מסתובבים שוב באותה ביצה, ורואים את אותם הפנים, נמאס לכם מכל שוק הבשר הזה אבל אתם מפנטזים לפגוש את בן או בת הזוג המיועדים באיזו מסיבה או תוך כדי שגרת החיים שלכם בסופרמרקט, בבילוי או בדרך למקום העבודה, מפנטזים, מתכננים אבל זה לא קורה. שימו לב למשפט הבא:

"הפייסבוק זאת המסיבה הכי גדולה בעולם"

אמנם רוב האנשים נמצאים ברמה כזאת או אחרת בפייסבוק ורוב הסיכויים שבן או בת הזוג שאתם רוצים להכיר נמצאים אף הם בפייסבוק. אז אם כמעט כולם שם שווה לחשוב על המרחב הזה כמרחב הכרויות. השאלה איך עושים את זה?

הפרופיל שלכם ותוכן הקיר יכולים להיות מושכים ורלוונטיים לפחות כמו כרטיס באתר הכרויות:

אם המטרה שלכם היא ליצור התאמה והיכרות משמעותית אתם צריכים להראות את מי שאתם, כמו שאתם, על מגוון הצדדים שלכם, יחד עם זאת אפשר להעיף דברים שלא רלוונטיים.
מי שיהיה מעוניין בכם רוב הסיכויים שיכנס לפרופיל ויעבור על התמונות.

ראשית, כדאי לכם לסדר את התמונות שלכם, להוסיף לפרופיל סטטוס, גיל ומקום מגורים. אם יש לכם תמונות שאתם העליתם או שתויגתם בהן ואתם ממש לא אוהבים את עצמכם שם תעיפו את התמונות או תמחקו את התיוגים.
תמונת פרופיל טובה היא לא בהכרח תמונה של צלם מקצועי שנערכה באיזה אירוע, תמונת פרופיל טובה שיכולה לייצר לכם הכרות משמעותית צריכה להיות כזאת שבה הפנים שלכם נראות בבירור, בלי משקפי שמש, בלי אנשים אחרים ותמונה שצולמה בסיטואציה שבה היה לכם ממש טוב, אתם נהנים, מחייכים ומבלים.

כדאי לרענן את התמונה מידי פעם ואפשר גם להשתמש בכל מיני מסגרות זמניות שהפייסבוק מציע לכם כדי להביע עמדות שאתם מזדהים איתם, די לאלימות נגד נשים, בעד להט"בים, טבעונות או פוליטיקה לא חשוב מה עמדתכם, אתם יכולים להביע אותה גם בעזרת תמונת הפרופיל הזמנית.
גם את תמונת הנושא אתם יכולים לנצל להבעת עמדה, או להצהיר על משהו משמעותי בחייכם.

לגבי הפוסטים שאתם מעלים או משתפים מעבר לדברים הרגילים של חברים וחברות, בילויים וטיולים שווה לכם להעלות או לשתף חומרים שמתאימים לכם ומביעים עמדות בנושאים שונים של החיים, זה יכול להיות ביקורת שלכם על סרט, מוזיקה שמרגשת אתכם, מסעדה שאהבתם ולמה אהבתם, התייחסות לאירועי היום או לחיים בכלל.

ככה תדאגו שהקיר שלכם יהיה אטרקטיבי ושהאדם שירצה להכיר אתכם ידע מי אתם.

הכרויות בפייסבוק

הכרויות בפייסבוק

הכרויות באמצעות קבוצות בפייסבוק

הקבוצות הן כר נרחב להיכרויות וירטואליות, כמו בחיים כך גם בקבוצות אפשר להכיר אנשים נפלאים, ולהתחיל שיחות מרתקות. יש קבוצות היכרויות ויש קבוצות לכל נושא בעולם אני ממליץ להצטרף לשתיים שלוש קבוצות היכרויות שאתם מתחברים לרמת השיח ולסגנון שלו בקבוצה ולעוד כמה קבוצות שעוסקות בתחומים שמעניינים אתכם כמו אוכל, מוזיקה, שיווק, סרטים, חובבי קריאה, השכרת דירות לשותפים, הורים יחידניים ועוד. כדאי לבחור קבוצות פעילות אבל עם אלפי חברים בודדים כי בקבוצות פייסבוק עם עשרות אלפי חברים תלכו לאיבוד.
תבחרו קבוצות שבאמת מעניינות אתכם, בהתחלה תקראו ואז תתחילו להגיב ומי שאמיץ ויכול להעלות תכנים משלכם. כל הרעיון הוא להראות מי אתם ולייצר אינטראקציה עם אנשים אחרים.

אם מישהו או מישהי מוצאים חן בעינכם אתם יכולים תמיד להגיב בשיתוף ושאלה, אם זה על הפוסט או על התגובה שלו, כלומר אתם משתפים משהו משלכם רלוונטי לגבי אותו דבר אפילו אם זה אומר "גם אני בדיוק כמוך"…. ואז מסיימים בשאלה מתעניינת … למשל "מעניין איך את/ה הגעת למסקנה…" וכו'… בקיצור לגלות עניין…

אם קורה לכם תוך כדי המעורבות בקבוצות שראיתם מישהו או מישהי שמצא/ה חן בעינכם ורק לאחר שלפחות פעמיים הגבתם והם הגיבו חזרה על הדברים שלכם (לייק זה לא מספיק) כלומר יש סיכוי לעניין הדדי, תשלחו הצעת חברות.

מה לעשות עם הצעות חברות ?

הצעתם או קיבלתם בקשת חברות מאדם שמעניין אתכם רומנטית תיפנו במסנג'ר, אם עד עכשיו לא עשיתי הפרדה מגדרית אני חושב שכאן רצוי להציע לכם הגברים שתיזמו פניה במסנג'ר. תתחילו בכמה מילות נימוסים, מחמאה תמיד טוב, אתם יכולים להחמיא על תמונה, על פוסט שאהבתם וכו'. גלו עניין באדם שמולכם, לא חקירה אלא עניין. גם עכשיו שיתוף יזמין שיתופים נוספים…

השלב הבא… שהטבע יעשה את שלו, אם נחמד לכם במסנג'ר תעברו לטלפון ואז לפגישה …

 

לקבלת שיחת מיקוד על אימון לזוגיות מוזמנים להתקשר

 054-4337382

 או להשאיר פרטים

 

 

מאמרים קשורים

איך לפתוח כרטיס באתר הכרויות

איך לסנן גברים נשואים

שיחת מיקוד חינם

 

איך למצוא בן זוג בפייסבוק

יצירת יחסים בפייסבוק

× ואטסאפ
דילוג לתוכן