אימון לזוגיות – איך לסנן גברים נשואים בעולם ההיכרויות והדייטים
אימון לזוגיות – איך לסנן גברים נשואים בעולם ההיכרויות והדייטים

אימון לזוגיות איך לסנן גברים נשואים בעולם ההיכרויות והדייטים

מאמר לא מחמיא לאחי הגברים אבל בהחלט לקוח מהחיים.

זה קורה כל פעם מחדש, נשים שמגיעות אלי לתהליך של אימון לזוגיות משתפות בקשרים שהיו להם עם גברים נשואים. הרבה פעמים זה מתחיל בכך שהם לא מצהירים על הסטטוס שלהם, אחר כך הם טוענים שהם פרודים, בהמשך מסתבר שהם נשואים אבל מתכננים להיפרד כאשר …. ואז מניחים תאריך יעד עתידי, רק מחכים שהפרויקט בעבודה יסתיים, שהילד יעלה לכיתה א' ואז לחטיבה, לתיכון, יתגייס וכן הלאה.

מכיוון שאני עובד עם גברים אני רוצה להגיד משהו, זאת התנהלות שאנשים נקלעים אליה, לפחות בפעם הראשונה שהם בוגדים, הרבה פעמים שלא בטובתם, כמעט תמיד יש בהם קול פנימי שמנסה להתנגד לכך, כמעט תמיד הם מאמינים בכל מה שהם אומרים בזמן שהם אומרים את זה אלה אנשים שחיים בסוג של פיצול. הם יצרו לעצמם דינמיקה שיכלה להתחיל באיזו מסיבה, במקום העבודה, בטיול, בחוג, בחדר כושר או בפייסבוק. הכל מתחיל בסוג של תמימות והגבר רוצה רק למתוח לעוד רגע את תחושת החיזור ולפתע הוא מוצא את עצמו בתוך קשר של בגידה. כדי למנוע אי הבנות אני לא מעודד בגידות ולו מהטעמים הכי אגואיסטיים, הסתרה גובה מחיר יקר מהאדם. לחיות בפיצול גובה מחיר יקר מהאדם.

עכשיו נשים יקרות שנמצאות בחיפוש זוגיות, איך לזהות?

פייסבוק :הכי פשוט הוא שיטוט בפייסבוק, אפשר לגלות הרבה על אדם אם הוא פעיל בפייסבוק, אין לו חשבון פייסבוק או לא פעיל כבר משהו לבדוק.

ימים ושעות: לשים לב לשעות של ההתכתבויות ושל השיחות, האם האדם יכול לדבר בשעות הערב המאוחרות? האם הוא זמין בימי שישי, שבתות וחגים? אולי הוא רק מקליד ולא יכול לדבר? כבר חשוד.

פומביות: לשאול איפה האדם גר ולקבוע דייט באזור מגוריו, במקום פומבי בשעות הערב.

מקום עבודה: גברים נשואים מטשטשים לא אחת את זהותם, בקשו לדעת איפה האדם עובד, האם יש אפשרות להתקשר אליו למקום העבודה? לקפוץ בהפתעה? לא חייבות לעשות באמת…

הבית שלו: כמעט אין גבר פנוי שלא ישמח לארח אישה שהוא מעוניין בו בביתו. משפט שאני מבקש מנשים לשנן במהלך אימון לזוגיות "אני לא שוכבת עם מי שלא הייתי בבית שלו" . בעיקר אני מבקש להגיד את זה למישהו שזיהנו אצלו נורות אדומות. הרבה פעמים אחרי משפט כזה מגיע הווידוי "אני פרוד אבל עדיין גר עם אשתי"

תעודה מזהה: אני לא מעודד חשדנות אבל ריאליסטיות בריאה. 99 אחוז אין צורך במהלך אבל אם מישהו מעורר חשד ועדיין את מעוניינת בו תבקשי לראות תעודה מזהה. תסבירי את המקור לחשדות למשל: "אין לך פייסבוק, לא ברור איפה אתה עובד, תמיד לא זמין בשבת ואתה לא מזמין אותי אליך הביתה, אני חייבת לשמור על עצמי כי יש הרבה נוכלים אשמח לראות תעודת זהות עם ספח". סביר להניח שהוא יתחמק או יתוודה.

מאמרים קשורים 

מה זה אימון לזוגיות? 

איך להימנע מבגידות ? 

 

 

 

 

× ואטסאפ
דילוג לתוכן