סיפור מקרה פער במיניות בפרק ב'
סיפור מקרה פער במיניות בפרק ב'

פער במיניות ופרדיגמה חדשה על סקס

הגיעו זוג בפרק ב' בסביבות גיל 50. הוא שכיר במשרה טובה אבל מאוד עמוסה, ועם ילדים קטנים יחסית, היא עצמאית בעלת מקצוע חופשי וילדים אחרי צבא. שניהם מסודרים בחיים, אנשים מקסימים שהתחברו ומאוד אוהבים, גרים לחוד אבל ישנים יחד כמעט כל יום ונמצאים בקשר כתשעה חודשים.

התלונה העיקרית שלה הייתה שהיא רוצה סקס שיכלול כוכבים ואורגזמות מטורפות. באמצע השבוע היא חוותה אותו חסר פניות ולכן חשבה שהוא גומר הרבה יותר בקלות ממנה ונהנה הרבה יותר.

בשיחה התברר כי למרות ששניהם בסביבות גיל חמישים למרות ששניהם חוו לא מעט בני זוג, למרות ששניהם היו אנשים של שיח ועם יכולת תקשורת, השיח בנושא מין היה דליל והידע היה אפילו דליל עוד יותר.

כל אחד מהם היה מאוד מקובע על איך מין צריך להיות, איך כל אחד צריך לענג או להתענג, בעיקר הם כמו הרבה אנשים האמינו שהאורגזמה היא חזות הכול, האורגזמה בכלל והאורגזמה הנשית בפרט.

מאסטר וג'ונס שעבודתם נחשפה בשנים האחרונות הביאו ידע חשוב לעולם בכך שתיארו את התהליך המיני שכולל ארבעה שלבים של עוררות, פלאטו, אורגזמה, ריפיון. יחד עם זאת עבודתם, תנועת שחרור האישה ואלפי מאמרים, כתבות והרצאות על מין הרבו להלל את האורגזמה הנשית ומבלי לדעת את האורגזמה בכלל.

כל מה שנדרש היה להעניק להם עולם תוכן ופרדיגמות אחרות על מין.

דיברנו על אופי האורגזמה הגברית, על כך שלא כל שפיכה מענגת אותו דבר, התברר לה שלא כל פעם שיש שפיכה הגבר חש עונג עילאי וזה לא דומה בכלל למה שהיא חשבה.

אחרי שהתסכול, שחוותה בגלל חוסר ההגינות או השוויוניות לכאורה, הוסר דיברנו על הפרדיגמה שמחזיקה אותנו כחברה שמטרת הסקס היא אורגזמה.

התחלנו לדבר על מעשה האהבה במקום על סקס, מעשה האהבה שאין לו בעצם מטרה מלבד להיות ביחד, לענג, להתענג, דיברנו על הפרדיגמה של עולם הטנטרה והם קיבלו תרגילים של מגע ונשימות.

לגבר הסברתי על הפוטנציאל של הפרדת השפיכה מהאורגזמה, לאישה על האפשרות להעלות את רף העונג ולשניהם על המעגל האנרגטי של החיבור במעשה האהבה.

בסך הכול בשלושה מפגשים ראינו שינוי משמעותי בחוויה שלהם וחיבור הרבה יותר טוב.

 

מאמרים קשורים

סקס ודיאגרמת הצרכים של מסלאו

על עונג ומיניות

הרצאת טד על פרדיגמה של סקס

 

גישור על פערים במיניות

סקס כמעשה אהבה

× ואטסאפ
דילוג לתוכן