טיפול זוגי במרכז, ייעוץ זוגי במרכז, האם המרחק חשוב?
טיפול זוגי במרכז, ייעוץ זוגי במרכז, האם המרחק חשוב?

איך בוחרים ייעוץ זוגי או טיפול זוגי במרכז מבחינת המרחק והזמינות של יועץ הזוגיות.

כאשר זוג מחליט לפנות לטיפול זוגי במרכז אחד השיקולים שלהם יהיה המרחק. מצד אחד אנשים לא רוצים להפנות לטיפול אצל השכן שלהם, יועץ זוגי טוב גם לא יסכים לעבוד עם שכנים או אנשים שהוא מכיר במסגרת השכונתית נניח מוועד הכיתה. מצד שני אנשים רוצים נוחות ונגישות ומרחק נסיעה קרוב. אבל אני רוצה לאפשר עוד זווית ראיה של המחשבה הזאת. כלומר לפעמים קרוב מידי יש לו חסרונות.

בכל מקרה לא כדאי לבחור יעוץ זוגי רק על פי המיקום, תבדקו המלצות, עשו שיחת טלפון ותבדקו אם אתם מתחברים אל יועץ הזוגיות  ברמה האישית .

במרכז של יועץ זוגיות עומדות הפגישות השבועיות אבל זה רק קצה קצהו של הקרחון, כל יועץ זוגיות טוב יודע גם שהתכנים של כל פגישה נקבעים ממה שהזוג הביאו לפגישה וגם ממה שהם עושים במשך השבוע בהמשך לפגישה הקודמת.

לכן זמן הנסיעה לפגישה של יעוץ זוגיות הופך להיות חלק מהטיפול  וכך גם זמן הנסיעה שאחרי הפגישה. למרות שרוב הלקוחות שלי מגיעים ממרחקי נסיעה של כחצי שעה ולמרות שאני מקיים פגישות טיפול זוגי בהוד השרון במרכז הארץ יש לי כמה לקוחות מירושלים, אשדוד קיסריה שמרחק הנסיעה שלהם כדי להיפגש איתי הוא בן כשעה.

בכל מקרה אני מנחה זוגות לגבי ההתכוננות לפגישה , אני ממליץ בנסיעה לפגישת יעוץ זוגי להתחיל לחשוב על מה רוצים לדבר, לאסוף את השבוע אפילו שהרבה פעמים הנסיעה עלולה להפוך  לשדה קרב ולמריבה יועץ זוגי טוב יודע למנף את המריבה הזאת שאיתה מגיעים להפוך להיות תהליך למידה.

בכל פגישה של טיפול זוגי מתרחשת למידה, בני הזוג מקבלים כלים ומשימות התבוננות בחייהם. אני ממליץ לזוגות להרוויח את זמן  הנסיעה חזרה הביתה  מפגישת הייעוץ . אני ממליץ ומנחה לא להפעיל רדיו או מוזיקה אלא לקחת את הזמן הזה לעצמם כדי להעמיק את הידע שנלמד, כדי לפתוח עוד את הלב, אפילו אם זה לריב אז לריב בכלים החדשים שקיבלו .

ייעוץ זוגי במרכז יכול להיות פתרון נהדר לאנשים שיכולים להרשות לעצמם להשקיע עוד קצת זמן ולא רוצים לפנות שלכן שלהם, או לאנשים שמחפשים את הנוחות של קירבה לבית .

 

מאמרים קשורים

שיחת י

עוץ זוגי חינם בטלפון 

איך לבחור טיפול זוגי 

טיפול זוגי מחירים

יעוץ זוגי כהזדמנות לצמיחה אישית

למה היגיון בריא הורס יחסים

× ואטסאפ
דילוג לתוכן