הצלת חיי נישואים – ייעוץ זוגי אחרי בגידה
הצלת חיי נישואים – ייעוץ זוגי אחרי בגידה

יש טעם לבקש ייעוץ זוגי כאשר התגלתה בגידה?
מבוסס על סיפור אמיתי, הפרטים שונו כך שלא ניתן לקשר אותם לדמויות המקוריות .
הם התקשרו נבוכים ושאלו על ייעוץ זוגי, מדובר בזוג בסביבות גיל השלושים, כשבע שנים יחד ויש להם שני ילדים. בורגנות בריאה, דירה נחמדה, משכנתה, נסיעה לחו"ל פעמיים בשנה, הכנסה סבירה וקצת עזרה מהמשפחה.

הסיפור התחיל כך :
זה התחיל באופן הכי תמים מבחינתו. הוא היה בכנס ובזמן ארוחת צהריים החל לדבר עם מישהי, החליפו טלפונים, פייסבוק והתחילו להתכתב מידי פעם. כמו שדברים כאלה מתגלגלים בין שני אנשים נשואים הם התחילו לשתף אחד את השניה בדברים קטנים שקשורים לבני הזוג שלהם. שיחה הובילה לשיחה, מסנג'ר הוביל לשיחת מצלמה, שיחת מצלמה הובילה לסקסטינג שהוביל לסקס במצלמה והם מצאו את עצמם נסחפים.
קבעו פגישה ואז עוד אחת, היצרים התלהטו ומפגישה תמימה לכאורה במקום ציבורי עברו לפגישה במכונית ומפגישה במכונית עברו לתכנן פגישה בצימר; ואז בנסיעה לארוחת שבת אצל המשפחה שלו היא מצאה עגיל לא מוכר ברכב שלו וגם כמה שערות והשקר התגלה.
הוא עוד ניסה להכחיש אבל החושים שלה היו דרוכים וכמה ימים אחרי זה כשהוא לא היה זהיר היא הצליחה להיכנס לפרופיל הפייסבוק שלו במחשב וגילתה את כל ההתכתבויות.

בשלב הזה הם הגיעו אלי לקבל ייעוץ זוגי בהחלטה נחושה לנסות הציל את היחסים שלהם. לאחר מפגש היכרות ראשון הוחלט שבשלב הראשון הם יגיעו לפגישות פרטניות.
הוא קיבל על עצמו לנתק את הקשר עם המאהבת כתנאי לטיפול ואני עזרתי לו להיגמל מההתאהבות.
פרידה מהמאהבת היא סיפור לא פשוט.
היא קיבלה תמיכה וחיזוק הערך העצמי. היה חשוב גם לאפשר לה להביע את כל הזעם, הכעס והעלבון שהמצב יוצר.

בכל הזמן הזה הם קיבלו הדרכה להתנהלות בבית שמפחיתה את החיכוך ומה להגיד לילדים. כמו שזה קורה תמיד במקרים כאלה הילדים שמעו אותם רבים. הם התחילו לישון בנפרד כאשר אפילו יומיים בשבוע היא עברה לישון אצל אחותה, הוא עשה מאמץ רב לקבל את האמון שלה שלה מחדש, הטלפון שלו היה תמיד גלוי וללא סיסמה, הוא הבטיח וקיים וניתק את הקשר באופן מוחלט, ותוך כדי שהיא מתחזקת הוא נגמל מהמאהבת שלו.

לאחר כשלושה שבועות התחלנו מפגשים משותפים של ייעוץ זוגי מתוך הבנה עמוקה שהיתה כאן קריאת מצוקה להצלת הנישואים עקב הדרך שבה התרחשה הבגידה. אנשים שנתפסים כך כמעט תמיד "רוצים" להיתפס", כלומר יש בהם חלק ששמח שזה נגמר והתגלה.

עברה עוד חצי שנה של פגישות ייעוץ זוגי עד שהם למדו להתאהב מחדש ויתרה מזאת הם למדו לנהל מערכת יחסים מיטיבה שבה ניתן לדבר על הכל, לשתף בכל דבר באופן שמקיים זוגיות של אהבה, חברות, מחויבות ותשוקה לאורך זמן.
הם למדו גם כלים של תקשורת מקרבת והכנו ברית זוגית לפני שנפרדנו.

אם חוויתם בגידה, אם אתם בוגדים או נבגדים אל תישארו עם זה לבד. מוזמנים לפנות אלי כבר עכשיו בטלפון או בכפתור הואטסאפ או בדף צור קשר.

 

 

× ואטסאפ
דילוג לתוכן