ייעוץ זוגי כאשר היא רוצה להיפרד ולא יכולה

 

הבעל מסרב לקבל ייעוץ זוגי היא מרגישה תקועה ביחסים משמימים?
היא לא יכולה, לא מצליחה או פוחדת להתגרש. אבל היא לא יכולה להישאר ככה ולהרגיש שלא סופרים אותה .
היא מרגישה שלא באמת אכפת לו. שהוא לא ישתנה.
היא מרגישה בדידות בתוך הבית שלה, בודדה במטבח בסלון וגם בחדר המיטות.

הילדים כבר גדלו והם כבר לא באמת חלק מהחיים שלה, יכול להיות שיש לה קריירה מצליחה אבל לא פעם זה מגדיל את הדיסוננס. ככל שהיא נתפסת יותר חזקה, יפה ראויה בחוץ העולם הקר והמנוכר בבית רק מכביד יותר.

הרבה פעמים כלפי חוץ כולם חושבים עליה ועל בעלה כעל זוג מושלם ומצליח מה שמגדיל את הפחד לשתף ולקבל תמיכה מחברות ומשפחה קרובה מה שמגדיל עוד יותר את הבדידות.

האמת היא יודעת שהיא שווה ומגיע לה הרבה יותר, מגיע לה מישהו שיאהב אותה ושהיא תאהב אותו, לחוות שוב את החום של זוגיות (לפעמים גם זה לא היה) מיטיבה ומפרגנת, תשוקה, חיבור, חום, אהבה.

כבר אמרה לו אלף פעמים שככה לא מתאים לה שהיא רוצה ייעוץ זוגי או טיפול זוגי או להתגרש אבל בפועל היא לא עשתה שום צעד, הוא הפסיק להאמין לאיומים שלה ובאיזה אופן גם היא קצת הפסיקה להאמין בעצמה.

יש מה לעשות, זה זמן מצוין עבורה לקחת לעצמה מאהב J או לקחת את עצמה כמאהבת של עצמה ולעשות שינוי משמעותי בחייה.

אולי זה נשמע הזוי אבל לא מעט נשים נמצאות במצב הזה. מניסיוני בליווי של נשים בסיטואציה החיים יכולים להשתנות בדרכים מופלאות. דבר ראשון שקורה לנשים שהגיעו אלי עם סיפור דומה הן הפסיקו להרגיש כל כך לבד, פתאום יש מישהו להתייעץ איתו על כל עניין.

חלק מהפגישה הראשונה הן מקבלות הדרכה מה להגיד לבעל לגבי הפגישות. אנחנו לא מצהירים על יעוץ זוגי או טיפול זוגי שנשמעים לבעלים מאיימים אלא מספרי לו שבאו ללמוד תקשורת מקרבת כדי שיוכלו להבין אותו יותר טוב ולאפשר לו להבין אותן.

דבר ראשון שאנחנו עושים בתוך התהליך אנחנו לומדים להתחבר לעוצמות שלהן, לייצר מעגלי תמיכה, להתחזק. מפתיע אבל משהו קורה לבעלים תוך שבועות מעטים, לפתע הם מפסיקים לראות את הנשים שלהם כאילו הן מובנות מאליו.

בהמשך עושים בירור מקיף מה באמת נכון עבורן, לשנות את המציאות בבית, להתגרש ואולי בכל זאת לקחת מאהב. לפתע הכל אפשרי ומה שהכי חשוב שקורה מפסיק הדיסוננס הזה, נשים מצליחות להיות שלמות עם עצמן עם מי שהן ועם הבחירות שלהן בחיים ומפסיקות להרגיש את האומללות הקיומית שהרגישו קודם לכן.

054-4337382 או השאירי הודעה באתר

אשמח להעניק שיחת ייעוץ זוגי חינם בטלפון לכל המעוניינת 

השירות  יכול להינתן בכל מקום בעולם באמצעות שיחות וידאו.

מאמרים קשורים

טיפול זוגי לטנגו צריך שניים? 

ייעוץ זוגי מחירים 

על דינמיקה של נתינה וקבלה 

טיפול זוגי כשהבעל לא מוכן

איך לשנות את החיים ולהפוך למאהבת של עצמך

× ואטסאפ
דילוג לתוכן