בגידה באמון, מהי בגידה רגשית, מהי בגידה בזוגיות.

מה בין בגידה רגשית, בגידה באמון ומהי בגידה בזוגיות בכלל – כשהגבר מתעתע

האם את מרגישה  שבן הזוג בוגד בך בהתנהגות שלו? 
האם את חשה מבולבלת כשאת מנסה להתעמת מולו?
האם הוא מצליח לצאת בסדר ולהפוך אותך לאשמה? 

קבלי עכשיו מדריך עזרה ראשונה
עשי סדר עם המחשבות והתחושות שלך.
תדעי אם את באמת חווה בגידה רגשית.
תדעי מה לעשות במצב הזה.
תקבלי תסריט ומבנה שיחה איך להתעמת מבלי לפוצץ. 

לקבלת המדריך לחצי כאן

מרות שלרוב אני מקפיד לכתוב לשני המינים הפעם אני מתאר מצב שהוא לצערי נפוץ בעיקר בדינמיקה של גבר מתעתע ואישה מבולבלת. זה לא שאין מקרים הפוכים ואתכם הסליחה אחי הגברים אם אתם במצב כזה שגם אתם חווים בגידה רגשית או בגידה באמון.

לצערי הרבה נשים נמצאות במערכת יחסים בהן הן חשות מרומות או נבגדות אבל בעיקר מבולבלות. יש מעיין תחושת עמימות בכל מיני מקרים, זה יכול להיות בנושא הכספי, אפילו קנייה גדולה מבלי להתייעץ או לשתף או התחייבות להלוואה או ערבות שוב שגילית במקרה או קבלת החלטה משמעותית ללא שיתוף.

זה יכול להיות גם במישור החברתי, שיחות שמתנהלות מאחורי הגב, בריתות עם הילדים או בני משפחה אחרים, שיחות ודברים שנאמרו עלייך ומגיעים לאוזנייך, שגורמות לך מבוכה ואפילו לחוש טיפשה ומרומה. מרחב אחר שבו יש מגוון אדיר של התנהגויות שנויות במחלוקת הוא כל המרחב הווירטואלי בכלל והעולם של הרשתות החברתיות, הפייסבוק, קבוצות הוואטסאפ, פורומים שונים ושיחות וצ'אטים שונים שיכולים להיות שנויים במחלוקת.

הבלבול קורה הרבה פעמים כאשר האישה מנסה להתעמת מול הגבר והוא מצליח להוציא אותה טיפשה גם בנושא הזה, הרבה פעמים אלה גברים שרמנטיים, חברותיים, כריזמטיים והם מה שאני קורה מתעתעים.

למען ההגינות יש להגיד שהם מאמינים לעצמם או למרבה האירוניה הם מתעתעים גם את עצמם.
הדיון שלי כאן האם זאת בגידה באמון ? האם זאת בגידה רגשית ?

הגדרה שלי עבור בגידה בזוגיות (כתוב מצד גבר אבל גם ההיפך נכון)

כל דבר שנעשה בהסתרה תוך כדי ידיעה שאם זה יתגלה זה יפגע בבת הזוג.

כאן אנחנו נכנסים לעולם שלם של תקשורת ותיאום ציפיות. בעוד שכל עוד לא דובר אחרת זוגות מניחים שיש ביניהם אקסקלוסיביות מינית, כלומר אפילו אם לא דיברו על זה אם הגבר ישכב עם מישהי זאת בגידה (גם הפוך) הרי מה הדין של סימון "לייק" בפייסבוק? מה הדין של החלפת מכונית ללא שיתוף בת הזוג? מה הדין לגבי רכילות עליה בקבוצת ואטסאפ ?

כאן אני קורא לנשים ללמוד לקחת אחריות ולתקשר, לתקשר את הציפיות שלהן, להציב גבולות ולייצר הסכמות ברורות וללמוד לעמוד על שלהן. הבעיה הקשה של העניין הוא הדינמיקה, זה תמיד מתחיל מדברים קטנים שאז האישה חושבת "לא שווה לריב" ולאט לאט הדברים תופסים כיוון ברור לעיתים במשך שנים. לכן ככל שחולף הזמן יותר קשה לאישה לשנות דברים.

איך עושים זאת, זה תלוי באיזה שלב של החיים והיחסים האישה נמצאת, כמה בטחון עצמי יש לה, כמה שנים היא בדינמיקה הזאת ואיזה מעגלי תמיכה יש לה .

מניסיון אפשר לשנות את זה !

קבלי עכשיו מדריך עזרה ראשונה
עשי סדר עם המחשבות והתחושות שלך.
תדעי אם את באמת חווה בגידה רגשית.
תדעי מה לעשות במצב הזה.
תקבלי תסריט ומבנה שיחה איך להתעמת מבלי לפוצץ. 

לקבלת המדריך לחצי כאן 

לשיחת מיקוד חינם עם אייל
054-4337382

או השאירי פרטים באתר.

 

קישורים נוספים

ספר מומלץ "מילים הורגות"

מה לעשות בזמן בגידה בזוגיות

ייעוץ זוגי במצב של אלימות והנחת גבולות.

 

בגידה באמון בזוגיות

בגידה באמון בזוגיות

× ואטסאפ
דילוג לתוכן