הצצה לקליניקה המנהל והעוזרת האישית
הצצה לקליניקה המנהל והעוזרת האישית

הצצה לקליניקה הסיפור של חיים שהגיע לקבל סוג של ייעוץ זוגי

השמות בדויים והפרטים שונו כך שלא ניתן יהיה להכיר את המשתתפים.

חיים בשנות הארבעים לחיו גבר מרשים, ספורטיבי, משכיל מאוד ובעל עסק מצליח. לפני כשש שנים הגיעה לעבוד אצלו שלומית כעוזרת אישית, שלומית צעירה מחיים בחמש עשרה שנה. באותו הזמן שניהם נשואים הוא בזוגיות נפלאה עם שתי בנות והיא בזוגיות קשה שיש בה מאבקי כוח בלתי פוסקים ולה שלושה ילדים כולל תינוקת בת שנה.

קרה מה שקורה הרבה פעמים לשני אנשים שעובדים צמוד והתפתח רומן, בנוסף להיותה צעירה יפה וסקסית התגלתה שלומית כמוכשרת מאוד בתחום עיסוקה והיא הפכה להיות לא רק יד ימינו של חיים בעסק אלא ממש עמוד תווך של העסק.  שלומית ריכזה את כל הפעילות של העסק מול לקוחות, ספקים, בעלי מקצוע ומול העובדים האחרים בעסק.

לפני כשלוש שנים הם החליטו להתגרש בנפרד וחלמו על חיים משותפים ומיסוד הקשר בין שניהם. חיים קידם את הגירושים במהירות, הרבה לוותר לאשתו על נכסים והיה נדיב במזונות.
הגירושים של שלומית הסתבכו הפכו למלחמת עולם, שלומית מצאה עצמה עסוקה במלחמות, מעקבים, תלונות, אנשי מקצוע שמלווים אותה, יועצים ומשפחות שמתערבות ללא הרף כאשר שלושה ילדים קטנים מטולטלים בתווך.

לפני כשנתיים וחצי מצא את עצמו חיים בדירה משלו, רוב הזמן לבד, ובהיותו בחור אטרקטיבי ומחוזר, מתוסכל מלהיות לבד, התחיל לקיים קשרים מזדמנים עם נשים אחרות.
לא עבר זמן רב ושלומית בהיותה העוזרת האישית שלו והיתה לה גישה לטלפון שלו גילתה את העניין וכמובן שחשה נבגדת. חיים טען שהוא אוהב רק אותה ורוצה רק אותה אבל קשה לו לבד והבטיח לשנות דרכיו.

חיים הגיע אלי כשהוא מבולבל, מערכת היחסים שלו עם גרושתו והילדים הייתה נפלאה, את שלומית הוא אהב ומעבר לכך הוא הבטיח לה שיחכה לה והוא דבר שרוצה לקיים הבטחות, סצנות הקנאה והדרמות ששלומית עשתה כשגילתה שניים מהקשרים שהיו לו הרתיעו אותו והיו רגעים שלא יכל לסבול את נוכחותה, הפריע לחיים והציק לו מאוד מעמדה של שלומית  שהפכה לעמוד תווך בעסק שלו והוא חשש שאם ייפרד ממנה גם הפרנסה שלו תיפגע. היה קשה לחיים להיות לבד בימים שהילדים לא אצלו הוא הרבה לצאת לבלות והוא היה מוצף בפניות מנשים שונות ממש לא רצה לחכות מי יודע כמה זמן עד ששלומית תסיים את סאגת הגירושים שלה .

חיים הגיע אלי לקבל יעוץ זוגי אחרי שהוא ושלומית גנבו חופשה של שלושה ימים באירופה ובדרך חזרה פרצה מריבה נוראית. הבקשה שלו הייתה לשפר את מערכת היחסים עם שלומית או להיפרד. הוא הרגיש שהוא לא יכול לבלוע ולא יכול להקיא.

עבדנו כמה חודשים על הקושי של חיים להיות לבד, על הקושי שלו לייצר גבולות עם שלומית, על יצירת תמונת עתיד וחזון ברור גם לעסק וגם למערכת היחסים עם שלומית. בשלב מסוים גם שלומית הצטרפה למפגשים וגם הגיעה לבד כדי לברר את התקפי הזעם שלה כלפי חיים ואת מצבה בחיים.

היום שלומית כבר חתמה על הסכם הגירושים עם בעלה, יש אאוטינג לקשר הזה גם מול משפחות המקור, שלומית צמצמה את תפקידה בעסק כך שחיים לא מרגיש תלוי בה ומערכת היחסים ביניהם הולכת ונרקמת מחדש אט אט.

כשחיים מגיע עכשיו פעם בשבועיים ואנחנו חושבים על סיום התהליך הוא מדווח על חווית חיים אחרת לגמרי, גם נוח לו עם שלומית, גם בעסק וגם בזוגיות, גם הוא בסדר עם להיות לבד ובאופן כללי מרגיש מסופק יותר מהחיים וצופה פני עתיד.

מאמרים קשורים

חופש זה לא מה שחשבתי 

קצת על קנאה

דינמיקה של נתינה וקבלה

חיזוק בטחון עצמי 

 

 

 

 

 

× ואטסאפ
דילוג לתוכן